Vánoční nákupy. Potěšení nebo každoroční noční můra? Co vybrat, když už „vše má“?

Pánové nemají rádi zbytečnosti. Inspirujte se proto každodenními rituály mužů. Doporučované dárky ocení každý bez rozdílu věku.

1. Spodní prádlo

Základem šatníku je spodní prádlo. To se týká nejen žen, ale i mužů. Stoupá počet těch, kterým není lhostejné, co si na sebe obléknou.  Jak na správný výběr? Hlavní je pohodlí. Nejdříve nenápadně zjistěte, zda muž upřednostňuje boxerky, slipy nebo trenýrky. I kdyby se vám líbilo cokoliv jiného, v tomto ohledu respektujte jeho preference! Vsaďte na kvalitnější materiál a značkové provedení.

2. Holicí strojek nebo stylová břitva

Nejběžnějším ranním rituálem většiny mužů je holení. Holicí strojky sice hrají prim, ale vzrůstající obliba retro stylu dává zelenou i dalším metodám. Co takhle břitva? Jde nejen o nostalgickou, ale i praktickou záležitost. Podle čeho vybírat? Zde platí stejné doporučení: držte se především kvality a designového zpracování.

3. Košile

Po ranní hygieně přichází na řadu výběr oblečení.  Po léta se mezi stálicemi pánské módy drží košile. Vždy dodá správný punc elegána. Není proto divu, že vládne i modernímu business stylu. Jak zvolit správný střih? Promyslete, koho chcete obdarovat a kam dotyčný nejčastěji košile nosí. Univerzálním tipem je košile jemné, nenápadné barvy. Unosí ji jak do práce, tak i k džínům pro ležérnější příležitosti.

4. Parfém

Jakmile je muž hezky oblečený, celkový dojem podtrhne příjemný parfém. Mnoho pánů si na vůni velmi zakládá – ovšem nejdůležitější je stejně názor milované ženy. Při výběru můžete popustit uzdu své fantazii. I když malinko na něj přece jenom myslete: má raději silnější kořeněné vůně nebo spíše lehké ovocné tóny?

5. Kávovar

Ranní rituál završí většina mužů tečkou v podobě dobré kávy. Překvapte ho novým pomocníkem. Vykouzlí šálek lahodné kávy i dobrou náladu. A hádejte, na koho si při tom vzpomene...

Vybírejte kávovary s vyšším tlakem při presování. Postarají se o mnohem lepší chuťový zážitek. Můžete přibalit i sáček kvalitní kávy – a rozhodně na něm nešetřete!

Na závěr přidáme tip na dárek, se kterým vždy uspějete. Své muže milujte a chvalte je. Úsměv a pochvala nic nestojí a přitom vždy zaručeně fungují.