Šarm Francouzek tkví hlavně v jejich přístupu, který zní: „Entre bien dans sa peau – cítit se ve své kůži“. Přirozená elegance a sexappeal Francouzek se staly inspirací pro tipy na Vánoce pro každou ženu - partnerku, sestru, maminku či babičku.

Jak si užít opravdu klidný čas vánoční? Vybírejte v předstihu! Internetový obchod Leontýna vám ušetří čas a usnadní výběr. Překvapte letos své okolí a Vánoce si vychutnejte bez zbytečných stresů.

1. Spodní prádlo – tip pro partnerku

Jedno z tajemství sebevědomí Francouzek tkví v dobře padnoucím, kvalitním prádle. Tvoří základ jejich šatníku. Slušivé spodní prádlo pomůže vaší ženě cítit se krásná a sexy. Krajka reprezentuje francouzskou eleganci, je nadčasová a zároveň se postará o zpestření intimních chvil. Jak na takový nákup? Nejdůležitější je správně zvolená podprsenka. Velikost nenápadně vyčtěte ze svlečeného kousku vaší polovičky a vyberte k ní kalhotky ve stejném provedení. Na kvalitě nešetřete!

2. Vlasoví elektro kouzelníci – pro partnerku, pro sestru

Vlasy jsou korunou krásy. Francouzky o tom vědí své a péči o ně nezanedbávají. Kúry a zábaly považují za naprosto nepostradatelné. K přirozené eleganci jim dopomáhají vymoženosti jako žehličky na vlasy, fény či elektrické natáčky.

Který z těchto pomocníků vybrat? Řešení je jednoduché. Nejdříve se zamyslete, koho chcete obdarovat. Jaké vlasy nosí dotyčná obdarovaná - dlouhé či krátké, rozpuštěné či sepnuté? Má-li žena dlouhé vlasy, jistě ji potěší kvalitní žehlička na vlasy. Vykouzlí krásně rovné vlasy či vytvaruje krásné vlny. Upřednostněte raději kvalitní značkový výrobek. Například cenově dostupný produkt z profesionální řady lze používat denně bez poškozování vlasů.

3. Parfém – potěší každou ženu

Francie je domovem parfémů a tamější ženy se bez kvalitního kousku neobejdou. Vsází na ověřené značky, které nepodléhají módním trendům. Pro Francouzky je parfém jako dobré víno – nikdy nezklame a vždy chutná. Ženy vůně milují, proto se z parfému stal univerzální dárek. Jak se ale trefit do vkusu obdarované? Obecně se můžete řídit následujícím: na zimu, večer, pro starší ženy se hodí vůně „těžší“ – tzv. kořeněnější, na léto, pro mladší ženu zvolte více osvěžující variantu.

 4. Pleťový krém – tip pro maminku

Inspiraci pro maminku opět najdeme ve Francii. Krásně hydratovaná, zářivá pleť je totiž výsadou Francouzek. Není proto překvapením, že kvalitní hydratační krém nechybí ve výbavě žádné z nich. A navíc, každodenní nanášení a masáž pokožky prokrvují jemnou kůži obličeje. Pleť se stává zářivější a podle výzkumů přispívá dennodenní hýčkání k ženině spokojenosti. I při výběru krému doporučujeme nešetřit a vybrat prověřené značky.

5. Odšťavňovač či jiný kuchyňský pomocník – tip pro babičku

Cvičení, dostatek vitamínů a minerálních látek je výbornou prevencí před nemocemi a udržuje organismus v dobré kondici. Na to myslí i francouzské ženy a dopřávají si každý den dostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Vlivem chladnějšího podnebí i jiného českého jídelníčku má většina naší populace problém s dostatečným příjmem vitamínů ze stravy. Jednoduchý a efektivní způsob přísunu prospěšných látek představují zeleninové a ovocné šťávy. Hravě a snadno je vykouzlíte pomocí spousty dostupných kuchyňských pomocníků. Ovocem proti nemocem!

A nakonec doporučení, které nic nestojí. Darujte ženám dostatek lásky – a to nejen v čase vánočním. Vložená energie se vám vrátí v podobě báječných vztahů s nejbližšími. Jsou totiž věci, které si za peníze nekoupíte.