BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ profi aku střihací strojek s li-Ion baterií - 45mm

BABYLISS PRO FX872E Cut Definer+ profi aku střihací strojek s li-Ion baterií - 45mm
2 684 
Dostupnost:
Skladem
7.12. u Vás
ks
Výrobce:BABYLISS PRO
BABYLISS PRO - CUT DEFINER+ PROFESSIONAL CLIPPER Li-Ion Technology

Profesionální akumulátorový střihací strojek na vlasy s Li-Ion bateriií.

Čepel z ušlechtilé oceli o průměru 45 mm lze přizpůsobit pětistupňovým jemným dolaďovacím kolečkem (od 0,6 mm do 3,0 mm) a 8 hřebenovými vodítky (od 3 mm do 25 mm).

Lehký design a stylové, snadno uchopitelné pouzdro poskytují mimořádný komfort a maximální kontrolu. Díky lithium-iontové baterii se
FX872E CUT-DEFINER+ plně nabije za pouhé 3 hodiny a bez dobíjení poskytuje až 160 minut nepřetržitého provozu. Lithium-iontová baterie má tu výhodu, že je lehčí než tradiční baterie. Nabíjí se rychleji a má větší autonomii. Kromě toho se nevybíjí, pokud není používán delší dobu a nemá paměťový efekt (paměťový efekt je jev, který ovlivňuje výkon a životnost jiných typů baterií, když jsou nabity, než je plně nabitý). ).

Zastřihovač je vybaven vypínačem pro zapnutí a vypnutí pro snadné ovládání a funkci zamykání pro bezpečnou přepravu. LCD displej zobrazuje v reálném čase životnost baterie, zvolenou výšku sečení; piktogram také indikuje, zda je zapnuta funkce blokování.

DŮLEŽITÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE TÉTO LITIÍNOVÉ BATERIE TYPU PŘÍSTROJE

Lithium-iontová baterie má tu výhodu, že je lehčí než tradiční baterie. Nabíjí se rychleji a má větší autonomii. Navíc se nevypouští, pokud není používán delší dobu a nemá paměťový efekt. Paměťový efekt je fenomén, který ovlivňuje výkon a životnost jiných typů baterií, když jsou nabity před úplným vybitím.

Před prvním použitím zastřihovače nabijte baterii po dobu 3 hodin. Maximální kapacita akumulátoru dosáhne až po 3 cyklech úplného nabití a vybití.

* Určeno pro profesionální použití v salonech *