BES Silkat R1 Repair Primer Shampoo 1000ml - čistící šampon pro suché a poškozené vlasy

BES Silkat R1 Repair Primer Shampoo 1000ml - čistící šampon pro suché a poškozené vlasy
478 
Dostupnost:
Skladem
19.4. u Vás
ks
Výrobce:BES

BES PROFESSIONAL - Silkat R1 Repair Primer Shampoo 1000ml

Čistící šampon pro suché a poškozené vlasy. Absorbuje a odstraňuje všechny zbytkové minerální a chemické látky, které jsou usazené na vlasech po předchozích chemických ošetřeních. Tyto látky by mohly snížit rekonstrukční účinek. Čistí a připravuje pokožku a vlasy na následující fáze rekonstrukčního ošetření.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Naneste na suché vlasy a přípravek pečlivě rozetřete, přičemž vlasy rozdělujte na malé prameny. Nechte 2 minuty působit, poté přidejte vlažnou vodu a proveďte jemnou masáž. Dobře umyjte a odstraňte všechny zbytky přípravku. Přebytečnou vodu vysušte ručníkem.

Rekonstrukční řada Bes Repair

LINEA SILKAT REPAIR - rekonstrukční ošetření pro vlasy roztřepené, poškozené, porézní a vysoce dehydrované. SILKAT REPAIR - nabízí vlasovému stylistovi a jeho klientům řadu 6 výrobků vyvinutých právě pro rekonstrukci vlasů. Pokud je struktura vlasu oslabená a vlas v důsledku chemického ošetření (barvení, melírování, odbarvení, trvalá a vyhlazení) nebo v důsledku mechanického narušení (hřeben a kartáč) nebo jiných atmosférických vlivů (slunce, smog a chlor) ztrácí lesk, pružnost a odolnost, je nutné použít účinné přípravky, které dokážou vlasové vlákno rekonstruovat.

Účinnost rekontrukce

Každý člověk, který se rád stará o své vlasy, by měl pravidelně provádět rekonstrukční kúru, neboť ta pomáhá udržovat jejich vzhled stále mladý a pěstěný, od kořínku až po konečky. Rekonstrukce využívá opravných schopností keratinu, vitamínu E, alfa hydroxykyselin, arganového oleje a makadamového oleje a vrací struktuře vlasu objem, lesk a pružnost, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

Rekonstrukce, která opravuje a vyplňuje

SILKAT REPAIR a jeho produkty, to je řada pro intenzivní rekonstrukci vlasů, která působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a zajišťuje optimální hladinu keratinu