BLACK Keratin Protein Lotion 200ml - keratinový lotion pro obnovu poškozených vlasů

BLACK Keratin Protein Lotion 200ml - keratinový lotion pro obnovu poškozených vlasů
241 
Dostupnost:
Skladem
4.10. u Vás
ks
Výrobce:BLACK

BLACK PROFESSIONAL - Keratin Protein - Lozione Ristrutturante 200ml

Bezoplachový keratinový lotion ve spreji pro obnovu a posílení poškozených vlasů. Díky regeneračním vlastnostem keratinu, který je v emulzi zastoupen v koncentrovanější formě, obnovuje vnitřní strukturu vlasového vlákna a chrání jej před vnějšími faktory.

Keratin určuje vlastnosti každého vlasu, ovlivňuje jejich kvalitu, růst i vzhled. Na něm závisí celková kvalita vlasového vlákna. Kořínky rovných vlasů mají keratin rovnoměrně rozmístěn po celé délce vlasového váčku, zatímco kudrnaté vlasy si keratin tvoří nerovnoměrně, jednou napravo, jindy nalevo. Důsledkem je růst vlasu v různých směrech, což se projevuje jako kadeření. Keratin vytváří ochrannou bariéru zabraňující poškození, tvoří 88% struktury zdravých vlasů a odpovídá za jejich kvalitu, růst, pevnost, jemnost, lesk a celkový vzhled.

Řada Keratin Protein je určena pro poškozené, unavené a vysílené vlasy, které potřebují dodat vlasům potřebný keratin pro obnovu a posílení vlasového vlákna. Regeneruje jeho strukturu do hloubky.

Použití:
Před použitím protřepejte, aby došlo ke spojení všech složek. Následně nastříkejte na umyté vlasy vysušené ručníkem. Nechte působit po dobu 5 minut a poté vlasy upravte obvyklým způsobem. Neoplachujte.