BRAUN Face 830 FaceSpa Epilator - dámský epilátor na obličej + zrcátko s osvětlením

BRAUN Face 830 FaceSpa Epilator - dámský epilátor na obličej + zrcátko s osvětlením
1 780 
Dostupnost:
Skladem
24.4. u Vás
ks
Výrobce:BRAUN

BRAUN Face 830 Epilator - dámský epilátor na obličej + zrcátko s osvětlením

Odstranění chloupků, hloubkový peeling a masáž pleti, to všechno nabízí obličejový epilátor Braun Face 830. Opečovávejte svoji pleť, ať vypadá vždy svěží a mladistvá.

Epilátor Braun Face 830 obsahuje cestovní pouzdro na zip a zrcátko s osvětlením, takže je vždy připraven i na cesty.

Epilujte se s absolutní přesností tam kde potřebujete
- Chcete odstranit chloupky z brady, horního rtu a čela, nebo potřebujete vytvarovat obočí? V těchto partiích je důležitá přesnost.
- Díky štíhlému tvaru se Braun Face drží jako řasenka, takže je dokonale přesný a dobře se ovládá. Odstraňuje chloupky u kořínků a pleť může být hladká až 4 týdny.

Je rychlý a jemný
- Mimořádně štíhlá hlava má 10 mikrootvorů, které jemně zachytí i ty nejjemnější chloupky, dlouhé pouhých 0,5 mm. Díky 200 vytržením za sekundu je epilátor na obličej znatelně rychlejší a důkladnější než běžná pinzeta. Pro bradu, horní ret, čelo a k tvarování obočí.

Čistí váš obličej až 6krát lépe než běžné ruční čištění
- Díky stovkám mikrooscilací pracuje čisticí kartáček Braun Face 6krát účinněji než běžné ruční čištění.
- Jemně obrušuje a odstraňuje odumřelé kožní buňky, obnovuje čistotu a zářivost pleti odstraněním make-upu a nečistot a podporuje omlazení pleti.

Čistěte si póry každý den
- Protože Braun Face je 100% voděodolný, může se jemné a důkladné čištění stát přirozenou součástí očisty při každém sprchování. Kvalitním čištěním pleti ji připravíte tak, aby lépe absorbovala pleťové krémy a mléka. Přístroj byl dermatologicky testován a je vhodný i pro citlivou pokožku.

Pro zdravější pleť
- Inovací je masážní kartáček na obličej. Ten zlepšuje prokrvení pleti, a tak jí dodává zdravější vzhled. Zároveň mírně odstraňuje odumřelé buňky a zanechává pleť hladkou.

Obsah balení:
- epilátor
- hlava s čisticím kartáčkem
- zrcátko s osvětlením
- pouzdro
- kryt epilační hlavy
- malý čisticí štěteček
- baterie AA 1,5V