KÉRASTASE Blond Absolu Le Bain Cicaextreme 250ml - krémový šampon pro blond vlasy

KÉRASTASE Blond Absolu Le Bain Cicaextreme 250ml - krémový šampon pro blond vlasy
570 
Dostupnost:
Skladem
27.5. u Vás
ks
Výrobce:Kérastase

KÉRASTASE Blond Absolu - Le Bain Cicaextreme 250ml

Podtrhněte přirozený šarm a krásu blond vlasů. Citlivé a poškozené vlasy častým chemický ošetřením potřebují správnou péči, dopřejte si kousek luxusu a dejte sbohem suchým, mdlým vlasům bez života. Krémový šampon Kérastase Blond Absolu Le Bain Cicaextreme poskytuje maximální regeneraci chemicky zesvětleným vlasům. Unikátní technologie intenzivně hydratuje a obnovuje sílu a pružnost vlasů od kořínků po konečky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a přírodní extrakt z rostliny protěže alpské, tyto účinné ingredience hloubkově regenerují, vyživují a obnovují vnitřní strukturu vlasů, navrací jim pevnost, odolnost a sílu. Ultra výživná krémová struktura šamponu jemně čistí vlasy i pokožku hlavy, nezatěžuje je a zanechává vlasy silné, hebké a zářivě lesklé. Darujte svým vlasům půvab a zdravý vzhled.

Kyselina hyaluronová: Regeneruje a vyživuje vlasové vlákno, obnovuje přirozenou pružnost, pevnost a sílu.
Extrakt z protěže alpské: Bohatý na antioxidanty ochraňuje vlasy před UV zářením, chemickými látkami, má antibakteriální a hojivé účinky a zvyšuje elasticitu vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
- ultra výživný krémový šampon pro blond vlasy
- poskytuje maximální regeneraci a hydrataci
- vyživuje a obnovuje vnitřní strukturu vlasů
- obnovuje přirozenou pružnost a pevnost vlasů
- chrání vlasy před povětrnostními vlivy a UV zářením
- navrací vlasům sílu a lesk
- ideální pro chemicky ošetřené blond vlasy.

Aplikace:
Krémový šampon Kérastase Blond Absolu Le Bain Cicaextreme naneste na mokré vlasy, jemně masírujte vlasy a pokožku hlavy u kořínků. Přidáním vody vytvoříte bohatou hustou pěnu, kterou důkladně opláchněte. Opakujte dle potřeby.

Pro Tip:
Šampon Kérastase Blond Absolu Le Bain Cicaextreme můžete použít samostatně ve dvou aplikacích nebo používejte jako první šamponovou péči v kombinaci s Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Shampoo. Pro maximální regeneraci, hydrataci a lesk blond vlasů požívejte s dalšími produkty řady Kérastase Blond Absolu.