KÉRASTASE Blond Absolu Masque Ultra-Violet 200ml - maska pro neutralizaci žlutého tónu

KÉRASTASE Blond Absolu Masque Ultra-Violet 200ml - maska pro neutralizaci žlutého tónu
1 046 
Dostupnost:
Skladem
23.8. u Vás
ks
Výrobce:Kérastase

KÉRASTASE Blond Absolu - Masque Ultra-Violet Anti-Brass Blonde Perfecting Purple 200ml


Maska pro neutralizaci žlutého tónu

Neutralizující maska Blond Absolu Masque Ultra-Violet je speciálně vyvinutá pro potřeby zesvětlených, blond nebo šedivých vlasů. Díky bohatému obsahu fialového a modrého pigmentu neutralizuje nežádoucí podtóny, zachovává studené odstíny blond a přináší rovnoměrný lesk, hebkost a výživu. Chrání před oxidací a každodenním znečištěním. Složení obohacené o kyselinu hyaluronovou a květ plesnivce alpského zjemňuje vlasové vlákno, léčí trhliny uvnitř vlasového vlákna a zaceluje jeho povrch.

Aktivní látky a technologie:

Kyselina hyaluronová - ultra-koncentrovaná kyselina - vyplňuje a léčí trhliny vlasového vlákna zevnitř, vylepšuje povrch vlákna a sjednocuje ho.

Ultra-fialové neutralizátory - přímé fialové a modré pigmenty - trvale neutralizují žluté podtóny.

Květ plesnivce alpského (edelweiss) - známý jako čistý nesmrtelný květ - poskytuje antioxidační účinek proti každodennímu poškození, zjemňuje a zklidňuje citlivé vlasové vlákno.

 

Vlastnosti:

- maska pro zesvětlené, blond a šedivé vlasy

- neutralizuje žluté odlesky

- vyživuje vlasy a zaceluje je uvnitř i na povrchu

- dodává mimořádný lesk

- ke každodennímu použití


Aplikace:

1. Aplikujte do šamponem umytých a ručníkem vysušených vlasů. Vmasírujte do délek a konečků. Nechte působit alespoň 5 minut nebo déle, v závislosti na požadovaném stupni neutralizace.

2. Důkladně opláchněte.

 

Doporučení: Masku nanášejte na místa ve vlasech, která potřebují neutralizaci nežádoucích podtónů pro získání studené blond. Na vlasech s ombré nebo balejáží aplikujte primárně do konečků 1x týdně.