MATRIX Total Results High Amplify Root Up Wash 400ml - superčistící šampon pro objem jemných vlasů

MATRIX Total Results High Amplify Root Up Wash 400ml - superčistící šampon pro objem jemných vlasů
262 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:MATRIX

MATRIX Total Results - High Amplify Root Up Wash Super Clarifying Root Cleanser 400ml

Víte, jak na krásné, zdravé a lesklé vlasy s bohatým objemem? Jemné vlasy, které trpí ztrátou objemu potřebují důkladnou hloubkovou očistu bez zatížení od kořínků po konečky. Šampon pro hloubkové čištění vlasových kořínků a pokožky hlavy Matrix Total Results High Amplify Root Up Wash Super Clarifying Root Cleanser účinně odstraňuje nečistoty, usazeniny, přebytečný maz a zbytky stylingových přípravků, které zatěžují vlasy a narušují jejich objem. Speciální složení obohacené o intenzivní pročišťující kyselé pH 5,3 obnovuje objem jemných vlasů už od kořínků a zanechává vlasy silné a hladké s maximálním objemem. Bez obsahu silikonů.

Pročišťující kyselé pH 5,3: Hloubkově čistí kořínky vlasů a pokožku hlavy, odstraňuje veškeré nečistoty a usazeniny a obnovuje objem jemných vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
- šampon pro intenzivní čištění vlasových kořínků
- účinně odstraňuje z vlasů nečistoty a přebytečný maz
- odstraňuje veškeré usazeniny u kořínků, které zatěžují vlasy
- speciální složení obohacené o kyselé pH 5,3
- obnovuje sílu a objem vlasů od kořínků
- zanechává vlasy silné s hladké s dlouhotrvajícím objemem
- bez obsahu silikonů

Pro Tip:
Doporučujeme používat 1-2 x týdně. Pokud potřebujete častější intenzivní čištění kořínků, aplikujte šampon Matrix Total Results High Amplify Root Up Wash Super Clarifying Root Cleanser pouze na kořínky vlasů a pokožku hlavy, do délek vlasů použijte šampon pro jemné vlasy Matrix Total Results High Amplify Shampoo.  

Jak použít Matrix Total Results High Amplify Root Up Wash Super Clarifying Root Cleanser 400 ml?
Přiměřené množství šamponu Matrix Total Results High Amplify Root Up Wash Super Clarifying Root Cleanser naneste do mokrých vlasů. Krouživými pohyby napěňte a důkladně opláchněte. Doporučujeme používat 1-2 x týdně. Následně doporučujeme použít s kondicionérem Matrix Total Results High Amplify Conditioner nebo s péčí Matrix Total Results High Amplify Shine Rinse.