MATRIX Total Results High Amplify Shine Rinse 250ml - hydratační péče pro lesk a pružnost vlasů

MATRIX Total Results High Amplify Shine Rinse 250ml - hydratační péče pro lesk a pružnost vlasů
366 
Dostupnost:
Skladem
31.5. u Vás
ks
Výrobce:MATRIX

MATRIX Total Results - High Amplify Shine Rinse Lamellar Treatment 250ml

Dodejte svým vlasům zářivý lesk a hladký vzhled rychle a snadno. Ušetřete čas a dopřejte svým vlasům hladký, sjednocený povrch během 8 sekund. Lamelární péče Matrix Total Results High Amplify Shine Rinse Lamellar Treatment usnadňuje rozčesávání, zlepšuje ovladatelnost vlasů a dodává jim hladký vzhled a zářivý lesk. Lehké složení obohacené o lamelární molekuly usnadňuje rozčesávání vlasů, zlepšuje jejich elasticitu a ovladatelnost a dodává jim pocit lehkosti. Textura podobná vodě dokonale uhlazuje a sjednocuje povrch rozlítaných vlasů, nezatěžuje ani nemastí vlasy a zanechá je hladké, hebké a zářivě lesklé. Péči Matrix Total Results High Amplify Shine Rinse Lamellar Treatment můžete použít jako alternativu klasického kondicionéru pro každodenní použití. Bez obsahu silikonů.

Lamelární molekuly: Zlepšují pružnost a ovladatelnost vlasů, usnadňují rozčesávání a dodávají vlasům hladký vzhled a zářivý lesk.

Jedinečné vlastnosti:
- Lamelární péče pro uhlazení vlasů a vysoký lesk
- beztížná formule podobná vodě
- nezatěžuje ani nemastí vlasy
- usnadňuje rozčesávání vlasů
- sjednocuje povrch vlasů
- zlepšuje pružnost a ovladatelnost vlasů
- zanechává vlasy hladké a lesklé
- lze použít jako alternativu kondicionéru pro každodenní použití
- bez obsahu silikonů

Jak použít Matrix Total Results High Amplify Shine Rinse Lamellar Treatment 250 ml?
Nejdříve vlasy umyjte šamponem Matrix Total Results High Amplify Root Up Wash Super Clarifying Root Cleanser a jemně rukama vymačkejte přebytečnou vodu, nesušte je ručníkem. Poté aplikujte lamelární péči Matrix Total Results High Amplify Shine Rinse Lamellar Treatment, kterou nanášejte cik cak pohybem 10-20 ml, v závislosti na délce a hustotě vlasů. Lehce vmasírujte a nechte působit 8 sekund. Poté důkladně opláchněte a upravte vlasy obvyklým způsobem. Pro nejlepší výsledky doporučujeme používat s produkty stejné řady Matrix Total Results High Amplify.