MATRIX Total Results The Re-Bond Pre-Conditioner 200ml - intenzivní kúra na zničené vlasy

MATRIX Total Results The Re-Bond Pre-Conditioner 200ml - intenzivní kúra na zničené vlasy
235 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:MATRIX

MATRIX - Total Results - The Re-Bond Pre-Conditioner 200ml

Intenzivní hluboce vyživující kúra pro silně poškozené vlasy

Ideální pro kombinaci s kondicionérem a šamponem Re-Bond. Intenzivní týdenní kúra s kyselinou maleinovou, která pomáhá posilovat a obnovovat oslabené vazby vlasů, aby se zabránilo dalšímu poškození. Při použití spolu s šamponem a kondicionérem Re-Bond můžete očekávat hladší, zdravější a silnější vlasy. Zlepšuje kvalitu jednotlivých poškozených vlasových vláken a zároveň zachovává odolnost vlasů.

Re-Bond je třífázový systém který pomáhá posílit oslabené a chemicky ošetřené vlasy

Intenzivní pečující kúra Re-Bond Pre-Conditioner je 2-krok systému péče pro obnovu poškozených vlasů. Kúra se používá před aplikací kondicionéru, obsahuje kyselinu maleinovou, která pomáhá posilovat a obnovovat oslabené a poškozené vlasy a zabraňuje jejich možnému dalšímu poškození.

Obsahuje: kyselinu maleinovou, kyselinu citronovou a taurin

Použití: Vlasy důkladně umyjte šamponem Re-Bond 1-krok. Nechejte napěnit. Opláchněte. Jednou týdně aplikujte The Re-Bond Pre-Conditioner 2-krok ještě před použitím klasického kondicionéru The Re-Bond Conditioner. Zvětšujete jeho účinek. Nechejte účinkovat 5 minut. Neoplachujte. Aplikujte The Re-Bond Conditioner 3-krok. Nechejte působit a poté důkladně opláchněte.