MEDISANA BU 512 Tlakoměr na paži, detekce arytmie, paměť a graf průměru tlaku

MEDISANA BU 512 Tlakoměr na paži, detekce arytmie, paměť a graf průměru tlaku
828 
Dostupnost:
Skladem
29.3. u Vás
ks
Výrobce:MEDISANA

MEDISANA BU 512

Tlakoměr na paži, detekce arytmie, paměť, průměr tlaku a grafické znázornění tlaku, délka manžety 36 cm, přesnost měření pulzu 5 %, přesnost měření tlaku 3 mmHg.

Popis
Medisana BU512 je vysoce spolehlivým přístrojem, který je určený pro rychlé a přesné měření krevního tlaku. Díky svým kompaktním rozměrům si jej můžete snadno vzít s sebou na cesty, a budete tak mít svůj krevní tlak stále pod kontrolou. Vyniká velmi přesným měřením krevního tlaku, srdečního tepu i detekcí případných arytmií. Naměřené údaje zobrazuje pomocí čísel a barevné stupnice WHO na přehledném displeji, který znázorňuje rovněž datum a čas. Samotné měření přitom probíhá pomocí manžety určené pro obvod paže 22 až 36 cm.

Je spolehlivý a přesný
Nejvyšší důraz je u takto důležitého přístroje kladen na spolehlivost a přesnost. Tlakoměr Medisana dokáže měřit systolický a diastolický krevní tlak v rozsahu 0-299 mmHg a zobrazuje jej velmi prakticky pomocí barevné stupnice WHO. Měří také puls, a to v rozmezí od 40 do 190 tepů za minutu. Velmi výhodnou funkcí je rovněž schopnost detekovat případné srdeční arytmie.

Pamatuje si 2 osoby
Tlakoměr Medisana BU512 disponuje vlastní pamětí pro 2 osoby, přičemž pro každou má vyhrazeno až 90 pozic. Je napájen pomocí čtyř baterií 1,5V AA LR6, které jsou součástí balení a pro převoz jistě oceníte rovněž přiložené praktické ochranné pouzdro. S ohledem na úsporu baterií je zařízení vybavené automatickým vypnutím po 3 minutách nečinnosti. Medisana BU512 vám zaručí vždy přesné měření vašeho krevního tlaku i srdečního tepu.

Vlastnosti
- Spolehlivý tlakoměr určený na paži
- Pro rychlé a přesné měření krevního tlaku a srdečního tepu
- Medisana BU512 detekuje rovněž případné arytmie
- Naměřené hodnoty zobrazuje na přehledném displeji
- Disponuje pamětí pro 2 osoby a 90 pozicemi pro každou z nich
- Automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti
- Provoz pomocí 4× 1,5V AA LR6 baterií
- Součástí balení ochranné pouzdro
- Barevné provedení: bílé