MEDISANA BU 540 Connect - tlakoměr na paži s bluetooth připojením k telefonu

MEDISANA BU 540 Connect - tlakoměr na paži s bluetooth připojením k telefonu
1 089 
Dostupnost:
Skladem
1.3. u Vás
ks
Výrobce:MEDISANA

MEDISANA BU 540 CONNECT

Tlakoměr na paži, detekce arytmie, paměť, průměr tlaku, grafické znázornění tlaku a sdílení naměřených dat s chytrým telefonem, délka manžety 42 cm, přesnost měření pulzu 5 %, přesnost měření tlaku 3 mmHg, připojení Bluetooth k mobilnímu telefonu - podporuje systém Android i iOS.

Popis
Medisana BU540 je vysoce spolehlivým přístrojem, který je určený pro rychlé a přesné měření krevního tlaku. Díky svým kompaktním rozměrům si jej můžete snadno vzít s sebou na cesty, a budete tak mít svůj krevní tlak stále pod kontrolou. Vyniká velmi přesným měřením krevního tlaku, srdečního tepu i detekcí případných arytmií. Naměřené údaje zobrazuje pomocí čísel a barevné stupnice WHO na přehledném displeji, který znázorňuje rovněž datum a čas. Samotné měření přitom probíhá pomocí manžety určené pro obvod paže 22 až 42 cm, čímž je vhodný i pro osoby se silnější paží.

Je spolehlivý a přesný
Nejvyšší důraz je u takto důležitého přístroje kladen na spolehlivost a přesnost. Tlakoměr Medisana dokáže měřit systolický a diastolický krevní tlak s maximální odchylkou 3 mmHg a zobrazuje jej velmi prakticky pomocí barevné stupnice WHO. Měří také puls, a to s odchylkou 5 % naměřené hodnoty. Kromě toho vypočítává průměrnou hodnotu ze tří posledních měření, čím poskytuje skutečně spolehlivý obraz o vašem zdravotním stavu. Velmi výhodnou funkcí je i schopnost detekovat případné srdeční arytmi.

Pamatuje si 2 osoby
Tlakoměr Medisana BU540 disponuje vlastní pamětí pro 2 osoby, přičemž pro každou má vyhrazeno až 250 pozic. Je napájen pomocí čtyř baterií 1,5V AAA LR3, které jsou součástí balení a rovněž umí detekovat, když jsou baterie vybité. Pro převoz jistě oceníte přiložené praktické ochranné pouzdro. Medisana BU540 vám zaručí vždy přesné měření vašeho krevního tlaku i srdečního tepu.

Sdílení dat s chytrým zařízením
Díky integrovanému Bluetooth je možné tlakoměr spárovat se svým chytrým zařízením. Stačí si do něj stáhnout aplikaci VitaDock, která je dostupná pro zařízení Android i iOS, a naměřené hodnoty tak budete mít vždy po ruce a přehledně ve svém chytrém telefonu či tabletu. Výsledky pak můžete velmi snadno konzultovat i se svým lékařem.

Vlastnosti
- Spolehlivý tlakoměr určený na paži
- Vhodný i pro osoby se silnější paží
- Pro rychlé a přesné měření krevního tlaku a srdečního tepu
- Medisana BU540 detekuje rovněž případné arytmie
- Vypočítává průměrnou hodnotu ze tří posledních měření
- Naměřené hodnoty zobrazuje na přehledném displeji
- Disponuje pamětí pro 2 osoby a 250 pozicemi pro každou z nich
- S integrovaným Bluetooth připojením
- Možnost stažení aplikace dostupné pro Android i iOS
- Provoz pomocí 4× 1,5V AAA LR3 baterií
- S detekcí vybité baterie
- Součástí balení ochranné pouzdro
- Barevné provedení: bílé