MEDISANA BU-90E Ecomed - tlakoměr na paži, detekce arytmie, paměť a průměr tlaku

MEDISANA BU-90E Ecomed - tlakoměr na paži, detekce arytmie, paměť a průměr tlaku
5%
719 
676 
Dostupnost:
Skladem
30.11. u Vás
ks
Výrobce:MEDISANA

MEDISANA BU-90 Ecomed

Tlakoměr na paži, detekce arytmie, paměť a průměr tlaku, délka manžety 36 cm, přesnost měření pulzu 5 %, přesnost měření tlaku 3 mmHg

Popis
Medisana BU90E Ecomed je vysoce spolehlivým přístrojem, který je určený pro rychlé a přesné měření krevního tlaku. Díky svým kompaktním rozměrům si jej můžete snadno vzít s sebou na cesty, a budete tak mít svůj krevní tlak stále pod kontrolou. Vyniká velmi přesným měřením krevního tlaku, srdečního tepu i detekcí případných arytmií. Naměřené údaje zobrazuje pomocí čísel a barevné stupnice WHO na přehledném displeji, který znázorňuje rovněž datum a čas. Samotné měření přitom probíhá pomocí manžety určené pro obvod paže 22 až 36 cm.

Je spolehlivý a přesný
Nejvyšší důraz je u takto důležitého přístroje kladen na spolehlivost a přesnost. Tlakoměr BU90E Ecomed dokáže měřit systolický a diastolický krevní tlak v rozsahu 0-299 mmHg a zobrazuje jej velmi prakticky pomocí barevné stupnice WHO. Měří také puls, a to v rozmezí od 40 do 190 tepů za minutu. Velmi výhodnou funkcí je rovněž schopnost detekovat případné srdeční arytmie.

Pamatuje si 2 osoby
Tlakoměr Medisana BU90E Ecomed disponuje vlastní pamětí pro 2 osoby, přičemž pro každou má vyhrazeno až 90 pozic. Je napájen pomocí čtyř baterií 1,5V AA LR6, které jsou součástí balení a pro převoz jistě oceníte rovněž přiložené praktické ochranné pouzdro. S ohledem na úsporu baterií je zařízení vybavené automatickým vypnutím po 3 minutách nečinnosti. Medisana BU90E Ecomed vám zaručí vždy přesné měření vašeho krevního tlaku i srdečního tepu.

Vlastnosti
- LCD displej
- Mikroprocesor
- Paměť na 2× 90 měření pro dva uživatele
- Přepočet průměrné hodnoty ze všech měření
- Manžeta: průměr 22 – 36 cm
- Velké pouzdro na uložení
- Rozsah měření krevního tlaku: 0 - 299 mm Hg
- Rozsah měření tepu: 40 - 199 úderů/min
- Napájení: 4× AA baterie 1,5 V (součástí dodávky)
- Certifikace CE 0297 podle MDD (směrnice o zdravotnických prostředcích)