MEDISANA BW 315 Tlakoměr na zápěstí, detekce arytmie a paměť

MEDISANA BW 315 Tlakoměr na zápěstí, detekce arytmie a paměť
479 
Dostupnost:
Skladem
7.2. u Vás
ks
Výrobce:MEDISANA

MEDISANA BW 315

Tlakoměr na zápěstí, detekce arytmie a paměť, délka manžety 21,5 cm, přesnost měření pulzu 5 %, přesnost měření tlaku 3 mmHg.

Popis
Starost o vlastní zdraví nebo zdraví blízkých je vždy důležitá věc. Nyní se ovšem můžete spolehnout na praktický tlakoměr, který si můžete vzít všude s sebou a on se bude starat o dohled nejen nad vaším krevním tlakem. Je velký jako větší hodinky a díky tomu sedí na ruce vždy pohodlně. Vedle rozměrů vyniká velmi přesným měřením krevního tlaku, srdečního tepu a detekcí případných arytmií. Naměřené údaje zobrazuje pomocí digitálních číselníků a barevné stupnice WHO.

Je spolehlivý a přesný
Nejvyšší důraz je u takto důležitého přístroje samozřejmě kladen na spolehlivost a přesnost. Tlakoměr Medisana BW315 dokáže měřit systolický a diastolický krevní tlak v rozsahu 30 - 280 mmHg a zobrazuje jej velmi prakticky pomocí barevné stupnice WHO. Je schopen měřit srdeční tep v rozmezí od 40 do 200 úderů za minutu. Velmi výhodnou funkcí je také schopnost detekovat případné srdeční arytmiei.

Pamatuje si 2 osoby
Tlakoměr Medisana BW315 má vlastní paměť pro 2 osoby, přičemž pro každou má vyhrazeno až 120 pozic. Je napájen dvojicí baterií 1,5V AAA LR03, které jsou součástí balení a pro převoz jistě oceníte, rovněž přiložené, praktické ochranné pouzdro. Myšleno je i na úsporu baterie a proto je zařízení vybaveno automatickým vypnutí po 3 minutách.

Vlastnosti
- Kompaktní rozměry
- Nízká hmotnost
- Měření tlaku a tepu
- Detekce arytmií
- Přehledný displej
- Barevná stupnice WHO
- Nastavitelná manžeta
- Pouzdro a baterie součástí balení