MEDISANA MC 840 Shiatsu - masážní polštář pro skutečnou masáž v oblasti šíje a zad

MEDISANA MC 840 Shiatsu - masážní polštář pro skutečnou masáž v oblasti šíje a zad
5%
1 294 
1 217 
Dostupnost:
Skladem
7.12. u Vás
ks
Výrobce:MEDISANA

MEDISANA MC-840 SHIATSU

Shiatsu masážní polštář s vyhříváním pro skutečnou masáž v oblasti šíje a zad.

Popis
Masážní polštář Shiatsu Medisana MC 840 zajišťuje skutečnou masáž shiatsu v oblasti šíje a zad díky čtyřem vyhřívaným masážním hlavicím, kromě toho je vhodný i k masáži nohou a chodidel. Díky kombinaci masážních hlav a tepla červeného světla dosahuje perfektních výsledků masáže shiatsu!

Masážní polštář Shiatsu MC 840 je moderní výrobek, zajišťující skutečnou masáž shiatsu v oblasti šíje a zad. Výrobek je kromě toho vhodný i k masáži nohou a chodidel. Je vybaven čtyřmi rotujícími masážními hlavicemi, které v párech rotují proti sobě. Zatímco levý pár, který je umístěn na pohyblivé desce, rotuje směrem doprava, otáčí se pravý pár, který je rovněž upevněn na pohyblivé desce, směrem doleva. Tlačítky lze přepínat mezi oběma směry otáčení, které je signalizováno pomocí LED kontrolek na ovládacím panelu. Kromě toho můžete k masáži zapnout funkci vyhřívání - červené světlo. Teplo vyzařuje z masážních hlav což je velice příjemné a uvolňující.

Jedinečná kombinace intenzivní masáže shiatsu a prohřívání umožňuje účinné použití masážního polštáře, které přinese žádoucí uvolnění.

Polštář lze uchytit praktickými popruhy na opěradlo židle a užít si tak masáž opravdu naplno.

Co je tedy masáž shiatsu?
K důležitým masážním technikám, jako je manuální lymfodrenáž a masáž reflexních zón, patří i forma masáže pomocí tlaku prstů nazývaná shiatsu. Pomocí jemných dotyků a blahodárného tlaku dochází k probuzení tělesné energie a jejímu rozproudění. Cílem této masáže je jak uvolnění napětí, tak i harmonizace těla a ducha v důsledku optimálního proudění životní energie.

Vlastnosti
- Typ: Shiatsu, Vyhřívaný
- Způsob napájení: Elektrická síť
- Délka přívodního kabelu: 1,8 m
- Čas automatického vypnutí: po 15 min
- Upevnění: Popruhy
- Ovládání: Integrované
- Vyhřívání, temperování
- Délka trvání zvolené funkce: 15 min
- Automatické vypnutí
- Masáž šíje
- Masáž zad
- Masáž nohou
- Masáž chodidel
- Počet masážních hlavic: 4
- Hmotnost: 1,9 kg
- Výška: 11 cm
- Délka: 31 cm
- Šířka: 23 cm
- Výrobce: Medisana
- Barva: černá