NIAMH Be Pure Scalp Defence Serum 70ml - sérum na citlivou pokožku hlavy

NIAMH Be Pure Scalp Defence Serum 70ml - sérum na citlivou pokožku hlavy
170 
Dostupnost:
Skladem
29.2. u Vás
ks
Výrobce:NIAMH

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Scalp Defence Serum 70ml

Serum pro citlivou pokožku hlavy.

Pomáhá čelit podráždění a svědění a sníží nadměrné odlupování. Terapeutické prostředky léčby – extrakt ze zázvoru, kadidla a hroznů - mají silné protizánětlivé, zklidňující a antibakteriální vlastnosti, které podporují preventivní účinek proti lupům a zklidňují pocit svědění.

Pečující řada pro vyčištění, zklidnění a uvedení do rovnováhy citlivou a podrážděnou pokožku. Bakteriostatické, protizánětlivé a zklidňující složení s obsahem extraktu ze zázvoru, kadidla a hroznu pomáhá pokožce znovu získat zdraví díky aktivní eliminaci nerovnováhy v mikroflóře. Zároveň hydratuje pokožku i vlas. Scalp Defence řada je ideální jak pro eliminaci podráždění, zarudnutí a svědění pokožky tak i pro její celkovou ochranu. Pomáhá pokožce znovu získat zdraví, redukuje jakékoliv nedokonalosti v souvislosti s tvorbou lupů a současně nemění fyziologii pokožky.

BE PURE přírodní vlasová kosmetika
SLS FREE - SLES FREE - ORGANIC EXTRACTS - PARABENS FREE - COLORANTS FREE - SILICONES FREE - ALLERGEN FREE FRAGRANCE - MINERAL OIL FREE - 100% MADE IN ITALY

Způsob použití:
Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Nechte několik minut působit, aby byla umožněna kompletní absorpce jednotliých složek, pak dobře propláchněte.