NIAMH Be Pure SET Gentle Shampoo 500ml + Gentle Mask 500ml - péče všechny typy vlasů

NIAMH Be Pure SET Gentle Shampoo 500ml + Gentle Mask 500ml - péče všechny typy vlasů
417 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:NIAMH

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Gentle SET 500+500ml

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Gentle Shampoo 500ml
Šampon pro všechny typy vlasů a každodenní mytí. Ideální pro časté mytí, díky svému výbornému složení garantuje hluboké čištění vlasové pokožky a vlasů, aniž by bylo změněno přirozené pH. Díky přítomným aktivním složkám obsaženým ve složení, jsou vlasy měkké, jemné a lehce rozčesatelné.
Způsob použití: Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Šampon vytvoří jemnou pěnu, která jemně ošetřuje vlasy i pokožku. Dobře opláchněte.

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Gentle Mask 500ml
Maska pro všechny typy vlasů a každodenní mytí. Ideální pro časté mytí, plní hydratační zjemňující a výživnou funkci. Dodává objem a lesk, pomáhat zachovat neutrální pH vlasu díky inovačním změkčujícím vlastnostem této neutrální masky jsou vlasy jemné, hedvábné a bez zatížení.
Způsob použití: Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Nechte několik minut působit, aby byla umožněna kompletní absorpce jednotlivých složek, pak dobře opláchněte.

Sladké mandle obsahují základní živiny, jako je hořčík, draslík, železo a vápník. Hořčík působí blahodárně na pokožku a vlasy. Extrakt z mandlí působí hydratačně, protizánětlivě a nevyvolává alergické reakce. Extrakt z květů chrpy podporuje tvorbu ochranného filmu na vlasovém vlákně, a tím jej chrání před poškozením, lámáním a posiluje vlasovou strukturu. Toto složení působí na vlasy i vlasovou pokožku velmi pozitivně, pomáhá zachovávat neutrální pH vlasu, snadno se vstřebává a je velmi dobře snášeno. Díky změkčujícím vlastnostem dodává vlasům jemnost a hebkost. Proto je ideální pro každodenní použití. Bez sulfátů, parabenů, silikonů a minerálních olejů

- Ochrana vlasů
- Stabilita vlasové pokožky
- Udržuje rovnováhu vlasového vlákna
- Dodává jemnost

BE PURE přírodní vlasová kosmetika

SLS FREE - SLES FREE - ORGANIC EXTRACTS - PARABENS FREE - COLORANTS FREE - SILICONES FREE - ALLERGEN FREE FRAGRANCE - MINERAL OIL FREE - 100% MADE IN ITALY