REMINGTON D5901 Coconut Smooth Ionic 2200W - výkonný ionizační fén na vlasy

REMINGTON D5901 Coconut Smooth Ionic 2200W - výkonný ionizační fén na vlasy
10%
947 
843 
Dostupnost:
Skladem
23.8. u Vás
ks
Výrobce:REMINGTON

Remington D5901 Coconut Smooth Ionic 2200W

S vysoušečem vlasů Coconut Smooth si lehce vyfénujete krásný účes, který vydrží bez krepatění celý den. Zdokonalený kroužek s mikrokondicionéry obohacenými kokosem vám umožní vytvářet perfektně hladké účesy, a navíc chrání vaše vlasy před každodenní vlhkostí. Je vybaven ionizací, která vám poskytne až o 90 % více iontů a výkonným motorem 2200 W, takže si můžete užít rychlé a silné vysoušení a lesk bez krepatění.

Mikrokondicionéry obohacené výťažky z kokosu
S vysoušečem vlasů Coconut Smooth snadno vytvoříte hladké a lesklé účesy, které opravdu vydrží, a zároveň ochráníte vlasy před každodenní vlhkostí. Zdokonalený kroužek s mikrokondicionéry obohacenými kokosem vám po každém vyfénování poskytne celodenní ochranu proti krepatění.

Ionizace
Vysoušeč vlasů Coconut Smooth je vybaven ionizací, která vám poskytne o 90 % více iontů pro lesk bez krepatění. Snadno vysušíte vlasy do sucha, vytvoříte ultrahladký styl nebo vyfoukáte nadlehčený účes – a to vše bez krepatění.

Rychlé a výkonné vysoušení
Dopřejte si rychlé a silné vysoušení v pohodlí domova, které vám poskytne vysoušeč vlasů Coconut Smooth vybavený motorem o výkonu 2200 W. Vyberte si ze 3 nastavení teploty a 2 rychlostí, abyste vytvořili účes přesně podle vašich představ.