REVALID Thinning Hair Anti-Aging Fluid 100ml - serum proti šedivění a stárnutí vlasů

REVALID Thinning Hair Anti-Aging Fluid 100ml - serum proti šedivění a stárnutí vlasů
645 
Dostupnost:
Skladem
19.9. u Vás
ks
Výrobce:REVALID

REVALID Thinning Hair Anti-Aging Fluid 100ml 

Anti-aging Fluid je přípravek proti stárnutí vlasů. Chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím, zpomaluje proces šedivění vlasůzvyšuje objem a hustotu, chrání vlasy a pokožku hlavy před UVB zářením, chrání barvu vlasů.

Koncentrovaný přípravek Revalid Anti-Aging Fluid dodá vašim vlasům potřebné živiny. Speciální pravidelná péče Revalid Anti-Aging pomáhá zmírnit příznaky stárnutí vlasů.

S věkem se mění barva, hustota i struktura vlasů. Nedostatkem živin ztrácí na objemu a lesku, jsou slabší, jejich úprava je náročnější. Vlasy jsou ve zralém věku méně odolné, hůře zvládají vnější vlivy a vyžadují tak důkladnější péči. Změny struktury vlasu mohou způsobit také hormonální výkyvy např. v menopauze.

Aktivní složky DN-Age a extrakt z protěže alpské mají antioxidační vlastnosti, působí proti volným radikálům, a díky tomu chrání pokožku hlavy před škodlivými vnějšími vlivy. Revalid Anti-Aging Fluid zpomaluje proces šedivění vlasů, posiluje a zvyšuje jejich odolnost a dodá jim potřebný objem. Pro optimální výsledek kombinujte se šamponem Revalid Anti-aging

Extrakt z protěže ze Švýcarských Alp má silné antioxidační vlastnosti, vychytává volné radikály a chrání DNA. Pomáhá pokožce uchovat si přirozenou rovnováhu a výrazně snižuje její citlivost.

Fliud je vhodný pro všechny typy vlasů, pro ženy i muže.

Použití: 
Na pokožku hlavy: Rozdělte suché nebo mokré vlasy na 2 části (poloviny). Naneste obsah 1 pipety (naplněné až po značku) na každou polovinu vlasů. Jemně vmasírujte do pokožky.
Na vlasy: Naneste malé množství roztoku do dlaní, aplikujte po celé délce vlasů a pročesejte. Neoplachujte. Vlasy upravte dle potřeby.