SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Detox Mask 200ml - detoxikační maska pro blond vlasy

SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Detox Mask 200ml - detoxikační maska pro blond vlasy
320 
Dostupnost:
Skladem
4.10. u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - All Blondes Detox Mask 200ml

Zdůrazněte přirozenou krásu blond vlasů s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zářivý vzhled. Detoxikační maska pro všechny typy blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Detox Mask oživuje matné vlasy, detoxikuje a zároveň poskytuje intenzivní péči přírodním i chemicky ošetřeným blond vlasům.

Unikátní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Obsahuje komplex severských bavlněných proteinů a extrakt ze semen moringy olejnaté, které regenerují a vyživují poškozené vlasy, vyhlazují povrch vlasů a obnovují jejich přirozenou pevnost, hebkost a elasticitu.

Krémová textura masky dokonale vyhlazuje hrubý povrch vlasů, zlepšuje jejich ovladatelnost a zanechává vlasy hladké, sametově hebké a zářivě lesklé. Maska je vhodná pro všechny typy přírodních či chemicky ošetřených blond vlasů.

3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.

Nordic Cotton Protein Comlex: Regeneruje poškozené vlasy, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů.

Extrakt ze semen moringy olejnaté: Bohatý na antioxidanty a vitamíny, zlepšuje celkovou vitalitu vlasů, posiluje slabé vlasy a má regenerační, vyživující a hydratační účinky.

Jedinečné vlastnosti:

  • Detoxikační maska pro všechny typy blond vlasů,
  • usnadňuje rozčesávání a zlepšuje ovladatelnost vlasů,
  • odstraňuje usazeniny, detoxikuje a oživuje mdlé vlasy,
  • pomáhá uvolňovat póry a zklidňuje pokožku hlavy,
  • buduje nové vazby a posiluje vlasové vlákno,
  • intenzivně vlasy vyživuje a regeneruje,
  • obnovuje pružnost a pevnost vlasů,
  • vyhlazuje povrch vlasů po celé jejich délce,
  • zanechává vlasy hladké, hebké a zářivě lesklé.

Jak použít Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Detox Mask 200 ml?

Přiměřené množství masky Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Detox Mask naneste do vlhkých, lehce vysušených, umytých vlasů po celé délce a nechte působit 10-15 minut, poté důkladně opláchněte. Pro maximální regeneraci a výživu blond vlasů používejte celou řadu Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes.