SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Detox Shampoo 1000ml - detoxikační šampon pro blond vlasy

SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Detox Shampoo 1000ml - detoxikační šampon pro blond vlasy
532 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - All Blondes Detox Shampoo 1000ml

Zdůrazněte přirozenou krásu blond vlasů s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zářivý vzhled. Detoxikační šampon pro všechny typy blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Detox Shampoo oživuje matné vlasy, detoxikuje a zároveň poskytuje intenzivní péči přírodním i chemicky ošetřeným blond vlasům.

Unikátní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Obsahuje komplex severských bavlněných proteinů a extrakt ze semen moringy olejnaté, které regenerují a vyživují poškozené vlasy, vyhlazují povrch vlasů a obnovují jejich přirozenou pevnost, hebkost a elasticitu.

Lehká textura šetrně, ale intenzivně čistí vlasy od veškerých nečistot, usazenin, minerálů a dokonale odstraňuje zbytky těžkých kovů a stylingových produktů. Po použití jsou vlasy hladké, sametově hebké a zářivě lesklé. Vhodný pro všechny typy přírodních či chemicky ošetřených blond vlasů.

3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.

Nordic Cotton Protein Comlex: Regeneruje poškozené vlasy, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů.

Extrakt ze semen moringy olejnaté: Bohatý na antioxidanty a vitamíny, zlepšuje celkovou vitalitu vlasů, posiluje slabé vlasy a má regenerační, vyživující a hydratační účinky.

Jedinečné vlastnosti:

  • Detoxikační šampon pro všechny typy blond vlasů,
  • odstraňuje veškeré nečistoty, minerály a usazeniny,
  • buduje nové vazby a posiluje vlasové vlákno,
  • intenzivně vlasy vyživuje a regeneruje,
  • obnovuje pružnost a pevnost vlasů,
  • vyhlazuje povrch vlasů po celé jejich délce,
  • zanechává vlasy hladké, hebké a zářivě lesklé.

Jak použít Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Detox Shampoo 1000 ml?

Šampon Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Detox Shampoo naneste v dostatečném množství na mokré vlasy a krouživými pohyby vytvořte pěnu, nechte působit cca 10 minutu a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup ještě jednou opakujte. Pro maximální regeneraci používejte s produkty Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes.