SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Rich Mask 200ml - regenerační maska pro blond vlasy

SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Rich Mask 200ml - regenerační maska pro blond vlasy
341 
Dostupnost:
Skladem
4.10. u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - All Blondes Rich Mask 200ml

Zdůrazněte přirozenou krásu blond vlasů s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zářivý vzhled. Regenerační maska pro normální až hrubé typy blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Rich Mask poskytuje intenzivní péči, výživu a hydrataci přírodním i chemicky ošetřeným blond vlasům. Unikátní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Kašmírový proteinový komplex s obsahem keratinu regeneruje poškozené vlasy, vyhlazuje povrch vlasů, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů. Krémová textura masky dokonale vyhlazuje hrubý povrch vlasů, zlepšuje jejich ovladatelnost a zanechává vlasy hladké, sametově hebké a zářivě lesklé. Vhodný pro normální až hrubé, přírodní či chemicky ošetřené blond vlasy.

Aktivní složky:
3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.
Cashmere Protein Complex: Regeneruje poškozené vlasy, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů

Jedinečné vlastnosti:
- regenerační maska pro normální až hrubé typy blond vlasů
- usnadňuje rozčesávání a zlepšuje ovladatelnost vlasů
- buduje nové vazby a posiluje vlasové vlákno
- intenzivně vlasy vyživuje a regeneruje
- obnovuje pružnost a pevnost vlasů
- vyhlazuje povrch vlasů po celé jejich délce
- poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy
- zanechává vlasy hladké, hebké a zářivě lesklé

Použití:
Přiměřené množství masky Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Rich Mask naneste do vlhkých, lehce vysušených, umytých vlasů po celé délce a nechte působit 10-15minut, poté důkladně opláchněte. Pro maximální regeneraci a výživu blond vlasů používejte celou řadu Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes.