SCHWARZKOPF Blondme All Blondes Vitamin C Shot 5x5g - aditivum s vitamínem C pro oživení blond vlasů

SCHWARZKOPF Blondme All Blondes Vitamin C Shot 5x5g - aditivum s vitamínem C pro oživení blond vlasů
282 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - All Blondes Vitamin C Shot 5x5g

Oslňte své okolí půvabnými a zářivě lesklými blond vlasy s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zdravý vzhled. Aditivum pro oživení blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Vitamin C Shot je dokonalým doplňkem pro rozjasnění a oživení všech typů blond vlasů. Inovativní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Složení obohacené o vitamín C revitalizuje vlasové vlákno, zlepšuje kvalitu vlasů, zabraňuje lámání a třepení konečků a chrání vlasy před škodlivým slunečním zářením a volnými radikály. Tento jemný detoxikační prášek odstraňuje minerální zbytky a jiné nečistoty nacházející se v tvrdé vodě a zároveň odstraňuje nahromaděné ionty, které mohou zanechat nežádoucí nazelenalé tóny na světlých vlasech. Vhodný pro všechny typy blond vlasů, které zanechá hebké, zdravé a zářivě lesklé.

Aditivum používejte v kombinaci s maskou Schwarzkopf Professional BlondMe Keratin Restore Blonde Mask.

Aktivní složky:
3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.
Vitamín C: Revitalizuje vlasové vlákno, zlepšuje kvalitu vlasů, zabraňuje lámání a třepení konečků a chrání vlasy před škodlivým slunečním zářením a volnými radikály.

Jedinečné vlastnosti:
aditivum s vitamínem C pro oživení blond vlasů
oživuje a rozjasňuje blond vlasy
odstraňuje z vlasů minerály a jiné nečistoty
eliminuje hromadění iontů, které mohou zanechat nazelenalé tóny
obsahuje blahodárný vitamín C
zlepšuje celkovou kvalitu vlasů
chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy
zanechává vlasy hebké, zdravé a zářivě lesklé

Použití:
Jeden sáček aditiva Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Vitamin C Shot smíchejte s 25 ml vlasové masky Schwarzkopf Professional BlondMe Keratin Restore Blonde Mask. Připravenou směs naneste rovnoměrně na umyté vlhké vlasy. Nechte působit 10-20 minut a poté z vlasů důkladně opláchněte vodou. Přípravek je určený pro salónní použití.