SCHWARZKOPF Blondme Blonde Wonders Glaze Mist 150ml - ochranný sprej pro všechny typy blond vlasů

SCHWARZKOPF Blondme Blonde Wonders Glaze Mist 150ml - ochranný sprej pro všechny typy blond vlasů
341 
Dostupnost:
Skladem
22.5. u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - Blonde Wonders Glaze Mist 150ml

Zdůrazněte přirozenou krásu blond vlasů s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zářivý vzhled. Bezoplachový ochranný sprej pro všechny typy blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe Blonde Wonders Glaze Mist vytváří ochranný štít, který utěsní povrch vlasů a tím jim poskytuje ochranu před škodlivými vnějšími vlivy. Inovativní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Složení obohacené o účinné ingredience zlepšují celkovou vitalitu vlasů, intenzivně je hydratují a vyživují, eliminují krepatění a třepení konečků, posilují slabé vlasy a obnovují jejich sílu, odolnost a lesk. Lehká textura nezatěžuje ani nemastí, chrání vlasy před škodlivým UV zářením a jinými vnějšími vlivy a zanechává vlasy sametově hebké, hladké a zářivě lesklé. Vhodný pro všechny typy blond vlasů.

Aktivní složky:
3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.
Marulový olej: Intenzivně vlasy vyživuje a hydratuje, předchází krepatění vlasů a třepení konečků, chrání vlasy před vnějšími vlivy a dodává vlasům zářivý lesk a hebkost.
Extrakt ze semen moringy olejnaté: Bohatý na antioxidanty a vitamíny, zlepšuje celkovou vitalitu vlasů, posiluje slabé vlasy a má regenerační, vyživující a hydratační účinky.
Keratin: Posiluje vnitřní strukturu vlasů, předchází krepatění, vyhlazuje povrch vlasů a obnovuje jejich pružnost a odolnost.

Jedinečné vlastnosti:
ochranný sprej pro všechny typy blond vlasů
vytváří ochrannou vrstvu, která utěsňuje povrch vlasů
má vyživující a hydratační účinky
eliminuje krepatění a třepení konečků
chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy
UV filtr chrání vlasy před škodlivými UV paprsky
vlasy nezatěžuje ani nemastí
zanechává vlasy hladké, hebké a zářivě lesklé

Použití:
Před použitím ochranný sprej Schwarzkopf Professional BlondMe Blonde Wonders Glaze Mist důkladně protřepejte a poté nastříkejte na lehce vysušené, umyté vlasy po celé jejich délce. Vlasy pročesejte, neoplachujte a pokračujte v úpravě obvyklým způsobem.