SCHWARZKOPF Igora Vario Blond Cool Lift 60ml - aditivum pro bílý a studený blond melír

SCHWARZKOPF Igora Vario Blond Cool Lift 60ml - aditivum pro bílý a studený blond melír
266 
Dostupnost:
Skladem
8.2. u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF
SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - Igora Vario Blond Cool Lift 60ml
Zesvětlovací aditivum. Pro zesvětlovací a melírovací techniky se studeným efektem. Pro studené barevné výsledky. Rovnoměrné na přirozeně tmavých vlasech. Zesvětlení a neutralizace v jednom jediném kroku. Pracuje v kombinaci se zesvětlovacím pudrem

Použití:
V kombinaci se zesvětlovacím pudrem Schwarzkopf Igora Vario Blond Plus nebo Extra Power a vyvíječem (oxidantem) Schwarzkopf Igora Royal Developer. Používejte s developery 3%, 6%, 9% nebo 12% v závislosti na současné barvě vlasů.

Smíchejte všechny tři složky : IGORA Vario Blond Cool Lift 10-15 ml + IGORA Vario Blond Powder 35 g + IGORA Color & Care Developer 50 ml (Dokud nedosáhnete krémové konzistence).

Naneste okamžitě po smíchání směsi. Aplikujte rovnoměrně na suché nemyté vlasy. Vlasy před aplikací nemyjte. Pouze pro techniky bez styku s pokožkou hlavy. Nepoužívejte na světle plavé nebo dříve odbarvené vlasy, protože může zanechat modré skvrny. Neaplikujte na velmi jemné vlasy a/nebo přecitlivělou nebo poraněnou pokožku.

Doba působení:
20-60 minut. Nepřekračujte doporučenou dobu působení. Nepoužívejte dodatečné teplo. Během doby působení kontrolujte pravidelně postup zesvětlení. Po dosažení požadovaného odstínu, vlasy řádně vypláchněte a umyjte a ošetřete.