,

SELECTIVE ON Care Gold Power Set - šampon a maska pro teplé odstíny blond vlasů

SELECTIVE ON Care Gold Power Set - šampon a maska pro teplé odstíny blond vlasů
494 
Dostupnost:
Skladem
29.6. u Vás
ks
Výrobce:SELECTIVE

SELECTIVE ONcare - Gold Power Set - šampon a maska pro teplé odstíny blond vlasů

 

SHAMPOO GOLD POWER 250ml

Zlatý šampon pro teplé odstíny přírodních nebo barvených blond vlasů. Vytvořený s použitím odstínového pigmentu, který oživuje a intenzifikuje lesk blond vlasů a zvýrazňuje teplé zlatavé odstíny. Díky antioxidačnímu, tonizačnímu a kondicionačnímu účinku výtažku z kurkumy a “meadowfoam seed oil “jemně myje vlasy a zanechává je kondicionované, poddajné a vitální.

Způsob použití: naneste na navlhčenou vlasovou pokožku. Rozmasírováním naneste výrobek na vlasy a nechte působit několik minut pro zesílení intenzity blond odstínu. Důkladně opláchněte. Dle potřeby zopakujte. Následně použijte Golden Power Mask pro intenzívnější zlatavý odlesk.

 

MASK GOLD POWER 200ml

Zlatá maska pro teplé odstíny přírodních nebo barvených blond vlasů. Díly antioxidačnímu, tonizačnímu a kondicionačnímu účinku výtažku z kurkumy a “meadowfoam seed oil “hloubkově vyživuje a kondicionuje, oživuje a intenzifikuje lesk blond vlasů a zvýraznňuje teplé zlatavé odstíny. Dodává vlasům novou vitalitu a energii a zvýrazňuje jejich hebkost a lesk.

Způsob použití: naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 3-5 minut podle typu ošetřovaných vlasů. Důkladně opláchněte.