SUBRÍNA Care Scalp Detox Scrub 150ml - peeling pro problematickou vlasovou pokožku

SUBRÍNA Care Scalp Detox Scrub 150ml - peeling pro problematickou vlasovou pokožku
182 
Dostupnost:
Skladem
29.3. u Vás
ks
Výrobce:SUBRÍNA

SUBRINA Care - Scalp - Detox Scrub 150ml

Zdravá pokožka hlavy je pro zdravé vlasy životně důležitá. Detoxický peeling je navržen jako ošetření pokožky hlavy, které odstraňuje staré buňky a umožňuje obnovu nových. Odstraňuje vrstvy suché pokožky a odumřelých buněk a stimuluje průtok krve, což pomáhá zdravému růstu vlasů. Určeno pro problematickou pokožku hlavy, jako jsou lupy, svědění, mastné vlasy a vypadávání vlasů.

Obsahuje mandlový prášek, účinně čistí vlasovou pokožku a při jejím masírování uvolňuje a odstraňuje odumřelé buňky z vlasové pokožky. Kyselinu salicylová, která odstraňuje vnější vrstvu pokožky a pomáhá předcházet tvorbě lupů i dalším problémům s vlasovou pokožkou a pyrithion zinečnatý, který díky svým antibakteriálním, antimikrobiálním a antifungálním účinkům pomáhá s léčbou seboroické dermatitidy

Použití: naneste peeling na vlasovou pokožku a lehce masírujte krouživými pohyby. Důkladně opláchněte a pokračujte mytím vlasů detoxikačním šamponem z řady Care Scalp.

Doporučení:
Pouze zdravá pokožka hlavy a vlasové folikuly produkují zdravé vlasy.
Nabízíme vám jednoduchý postup pro omlazení vlasové pokožky a získání zdravých vlasů.

Krok 1 - odstranění přebytečné kůže
Namočte vlasy a rozdělte na partie. Do dlaní naneste Detox Scalp Scrub o velikosti hrášku a vmasírujte do pokožky celé hlavy. Poté proveďte lehkou masáž a nakonec pečlivě vlasy opláchněte

Krok 2 - umývání
Aplikujte Detox Shampoo na mokré vlasy a jemnými krouživými pohyby masírujte pokožku hlavy a poté také vlasy. Opláchněte vlasy důkladně vodou a ujistěte se, že jste odstranili všechny zrníčka mandlového prášku.

Krok 3 - uzavření kutikuly
Naneste Detox Mask rovnoměrně na čisté vlasy, nechte působit 5-7-minut a poté důkladně opláchněte. Vlasy zůstanou hebké, svěží a oživené. Masku neaplikujte přímo na pokožku hlavy.