SUBRÍNA PHI Scalp Anti-Dandruff Lotion 150ml - lotion proti lupům

SUBRÍNA PHI Scalp Anti-Dandruff Lotion 150ml - lotion proti lupům
171 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:SUBRÍNA

SUBRINA CARE SCALP - ANTI-DANDRUFF LOTION 150ml

Lotion proti lupům, které výrazně eliminuje těžké formy lupů a zabraňuje jejich opětovnému vzniku, účinná kombinace aktivních složek (pyrithion zinečnatý, hexamidin, extrakt z třepatky nachové, glycerin) sníží odlupování pokožky hlavy, odstraní odumřelé buňky a uklidní podrážděnou pokožku hlavy.

Pyrithion zinečnatý - má antibakteriální, antimikrobiální a antifungální vlastnosti, které mohou pomoci při léčbě seboroické dermatitidy.
Hexamidin - antimikrobiální látka se širokým spektrem účinků proti bakteriím, houbám a kvasinkám, která brání šíření infekčních látek nebo organismů.
Extrakt z třepatky nachové - hydratuje pokožku hlavy, účinně snižuje množství lupů a zklidňuje podráždění. Může také podporovat růst vlasů zvýšením krevního oběhu.
Glycerin - zvlhčující a obnovující složka, která se přirozeně nachází v našem těle a pomáhá dosáhnout normální rovnováhy a hydratace.

Použití:
Naneste na umyté vlasy a vmasírujte do pokožky hlavy. Neoplachujte! Používejte dvakrát týdně po dobu 1 měsíce a poté jednou týdně. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinací s šamponem proti lupům.