VALERA EP2030 eQ RC ePower Save Energy - profesionální ionic fén na vlasy 1600W - bílý

VALERA EP2030 eQ RC ePower Save Energy - profesionální ionic fén na vlasy 1600W - bílý
3 954 
Dostupnost:
Skladem
29.3. u Vás
ks
Výrobce:VALERA

VALERA PROFESSIONAL EP2030 eQ RC ePower Dry Smart Save Energy 1600W

Profesionální fén na vlasy Valera s ionizační technologií pro lesklé a hydratované vlasy. Funkce Color Care chrání barvené vlasy před vyblednutím. Kvalitní DC motor s dlouhou živostností. 3 nastavitelné teploty a 2 rychlosti vzduchu, tlačítko studeného vzduchu pro zafixování účesu. Odnímatelný zadní filtr pro snadné čištění. Balení obsahuje 2 vzduchové trysky, difuzér a sáček.

Technologie:
eQ-Air Total Control – Inteligentní diagnostika spolu s digitálním motorem zajišťuje perfektní chod
Ionizační funkce – Negativně nabité ionty jsou částice, které pročisťují vzduch. V přírodě se vyskytují ve velkém množství po bouřce, kdy je vzduch čistší a revitalizující. Fény s ionizační funkcí mají generátor, který produkuje miliony očisťujících negativních iontů což způsobuje, že vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.
Color Care – barvené vlasy mají tendenci se pod horkým vzduchem vysušovat a ztrácet lesk, fény se značkou COLORCARE chrání vlasy před ztrátou barvy, lesku, vysušením a udržuje je vitální po dlouhou dobu díky třem vlastnostem – 1. tvorba negativních ionů pro hydrataci vlasů, 2. lepší vysušení při nižší teplotě hlavně díky rychlému proudění vzduchu což urychluje sušení i při nižší teplotě a 3. přesné nastavení teploty.
Ultra Silent Jet System – díky inovativnímu nasávání vzduchu do filtru je tento fén mimořádně tichý (redukce hluku 50%).
Super Air Power – mimořádně výkonný ale přitom tichý (70dB). Objem vzduchu 82m3/h (o 50% rychlejší vysušení než běřný fén.)
ULTRA LONG LIFE - speciální profesionální DIGITAL ENDURO MLDC Ultra Long Life motor s ultra dlouhou životností 10000 hodin.
Rotocord – převratná patentovaná novinka, která umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem. Rotocord je světovou novinkou, která byla vyvinuta a vyrobena pod značkou Valera.
Povrchová úprava TOUCH ME – inovativní technologie, díky které se fén nezahřívá a umožňuje tak velmi komfortní manipulaci s fénem.

Barva: bílá

Vlastnosti:
- ionizační technologie
- funkce Color Care
- extra výkonný a přitom tichý profesionální fén na vlasy
- velmi lehký: 475 g
- Digital motor s extra dlouhou životností 10tis hodin
- 3 nastavitelné teploty
- 2 rychlosti vzduchu
- tlačítko sudeného vzduchu
- odnímtelný zadní filtr
- otočný kabel s Rotocordem

Obsah balení:
- vzduchová tryska 6 cm
- vzduchová tryska 7,5 cm
- difuzér
- sáček