VALERA SN 6001 Swiss Nano Light 1800W - lehký profesionální fén s ionizátorem

VALERA SN 6001 Swiss Nano Light 1800W - lehký profesionální fén s ionizátorem
1 496 
Dostupnost:
Skladem
24.4. u Vás
ks
Výrobce:VALERA

VALERA PROFESSIONAL SN 6001 Swiss Nano Light Ionic 1800W

Profesionální velmi lehký fén na vlasy Valera Swiss Nano 6001 Ionic s ergonomickou rukojetí, která byla speciálně navržena tak, aby se pohodlně držela v dlani a uvolnila napětí svalů v předloktí. Fén na vlasy je lehký a vhodný jak pro profesionální tak i domácí použití.

Barva: černá

Technologie:
Ionizační technologie – Negativně nabité ionty jsou částice, které pročisťují vzduch. V přírodě se vyskytují ve velkém množství po bouřce, kdy je vzduch čistší a revitalizující. Fény s ionizační funkcí mají generátor, který produkuje miliony očisťujících negativních iontů což způsobuje, že vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.
Color Care – barvené vlasy mají tendenci se pod horkým vzduchem vysušovat a ztrácet lesk, fény se značkou COLORCARE chrání vlasy před ztrátou barvy, lesku, vysušením a udržuje je vitální po dlouhou dobu díky třem vlastnostem: 1. tvorba negativních ionů pro hydrataci vlasů, 2. lepší vysušení při nižší teplotě hlavně díky rychlému proudění vzduchu což urychluje sušení i při nižší teplotě a 3. přesné nastavení teploty.

Vlastnosti:
- profesionální fén na vlasy
- extra lehký 410 g
- PM-Pro Motor DC motor s dlouhou životností
- Ionic Care generátor iontů
- Ultra Silent velmi tichý 66dB
- rychlost vzduch 60 m3/h
- 6 kombinací teploty a proudu vzduchu
- tlačítko studeného vzduchu
- šňůra dlouhá 2 m s rotocordem
- vlnitá struktura topného tělesa
- tepelná ochrana proti přehřátí
- součástí balení úzká koncovka
- vyjímatelný zadní kovový filtr