VALERA VA8605 RB Vanity HI-Power Royal Blue - profi ionic fén na vlasy 2400W

VALERA VA8605 RB Vanity HI-Power Royal Blue - profi ionic fén na vlasy 2400W
3 153 
Dostupnost:
Skladem
30.5. u Vás
ks
Výrobce:VALERA

VALERA PROFESSIONAL VA8605 RC RB Vanity HI-Power Royal Blue 2400W

Profesionální fén na vlasy s ionizační technologí a funkcí Color Care pro lesklé a hydratované vlasy. Velmi kvalitní DC motor s životností až 10 000 hodin. Ergonomická rukojeť byla speciálně navržena tak, aby se pohodlně držela v dlani a uvolnila napětí svalů v předloktí. 3 teplotní stupně a 2 rychlosti vzduchu, tlačítko studeného vzduchu pro zafixování účesu. Otočný kabel s Rotocordem umožňuje snadnou manipulaci s fénem. Balení obsahuje 2 vzduchové trysky.

Barva: Royal Blue (modrá)

Technologie:
Ionizační technologie – Negativně nabité ionty jsou částice, které pročisťují vzduch. V přírodě se vyskytují ve velkém množství po bouřce, kdy je vzduch čistší a revitalizující. Fény s ionizační funkcí mají generátor, který produkuje miliony očisťujících negativních iontů což způsobuje, že vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.
COLORCARE – barvené vlasy mají tendenci se pod horkým vzduchem vysušovat a ztrácet lesk, fény se značkou COLORCARE chrání vlasy před ztrátou barvy, lesku, vysušením a udržuje je vitální po dlouhou dobu.

Vlastnosti:
- ionizační technologie
- funkce Color Care
- velmi kvalitní motor s životností až 10 000 hodin
- 3 teplotní stupně
- 2 rychlosti vzduchu
- tlačítko studeného vzduchu
- odnímatelný zadní filtr
- topné těleso s vlnitou strukturou pro delší životnost
- otočný kabel s Rotocordem

Balení obsahuje:
- vzduchová tryska 7,5 cm s povrchovou úpravou Touch Me
- vzduchová tryska 6 cm