WELLA Curl Creatine+ Perm C 250ml - trvalá pro barvené a citlivé vlasy

WELLA Curl Creatine+ Perm C 250ml - trvalá pro barvené a citlivé vlasy
348 
Dostupnost:
Skladem
22.5. u Vás
ks
Výrobce:WELLA

WELLA PROFESSIONAL - Curl Creatine+ Perm C

Wella Professionals Curl Perm Emulsion je přípravek pro přirozené trvalé tvarování vlasů. Jedná se o exkluzivní kadeřnický produkt do kadeřnických salonů. Curl It Perm je přípravek pro permanentní natočení vlasů a vytvoření dlouhotrvajících bohatých kudrlin. Složení je šetrné k vlasům díky vysoké koncentraci pečujících složek a technologie Creatine+ poskytuje extra sílu a odolnost.

Typ vlasů:
varianta C/Mild je určena pro jemné, barvené, chemicky ošetřené nebo zcitlivělé vlasy.

Složení:
komplex Creatine+ – podporuje odolnost kudrlin

Použití:
1. Po natočení vlasů na natáčky můžete začít s aplikací lotionu. Směs rovnoměrně nanášejte na všechny natáčky. Postupujte od šíje k temenu hlavy. Nanášení je nejjednodušší když tryskou aplikační lahve přejedete po každé natáčce tam a zpět. Doba působení pro barvené, melírované a zesvětlené vlasy je 6-10 min. Pro přírodní nebarvené a nepoddajné vlasy je 30-35 min.
2. Po uplynutí doby působení a po dosažení požadovaného zvlnění, důkladně oplachujte vlasy natočené na natáčkách po dobu 2-3 min. Dvě varianty aplikace ustalovací emulze pro správnou neutralizaci vlasů:
• pomocí aplikační lahve – po opláchnutí trvalé, odlijte 100 ml ustalovací emulze do apliakční lahve a smíchejte se 400 ml teplé vody, poté rovnoměrně naneste směs na natočené vlasy
• pomocí aplikační misky a houbičky - po opláchnutí trvalé, odlijte 100 ml ustalovací emulze do apliakční misky a přidejte 100 ml teplé vody, poté rovnoměrně naneste směs na natočené vlasy
3. V obou případech naneste do ošetřených vlasů nejprve 2/3 vzniklé směsi a nechte 5 min. působit, poté rozviňte natáčky a pramen po prameni naneste do vlasů zbytek přípravku.
4. Nechte působit dalších 5 min.
5. Nakonec důkladně opláchněte.