WELLA Professional CHOCOLATE TOUCH Color Fresh Mask 150ml - barvící a pečující maska na vlasy

WELLA Professional CHOCOLATE TOUCH Color Fresh Mask 150ml - barvící a pečující maska na vlasy
280 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:WELLA

WELLA PROFESSIONAL - Color Fresh Mask 150ml

Oživte mdlé a nevýrazné vlasy hravými tóny barev a současně jim dopřejte intenzivní regenerační péči, po které vaše vlasy budou zářivé a živé. Semi-permanentní barvící masky Wella Professionals Color Fresh Mask umožňují barvení a tónování vlasů bez poškození, maskují odrosty a osvěžují barvu již barvených vlasů.

Semi-permanentní masky Wella Professionals Color Fresh Mask obsahují vitamin E a přírodní arganový, avokádový nebo meruňkový olej, tyto účinné ingredience dodávají vlasům intenzivní péči, výživu a hydrataci. Ochraňují vlasy před poškozením a zanechají je hebké, hladké a zářivě lesklé. Neobsahují silikony a složením jsou vhodné i pro vegany.

Masky Wella Professionals Color Fresh Mask neutralizují a redukují nechtěné žluté a mosazné podtóny blond vlasů, oživují již barvené vlasy a zvyšují intenzitu barvy a lesk. Barevné pigmenty jemně obarví svrchní vrstvu vlasu a vydrží ve vlasech až 6 umytí. V závislosti na struktuře a poréznosti vlasu, se může výsledná intenzita barvy lišit. Lehká aplikace masky umožňuje snadné barvení a tónování vlasů doma.

Přírodní odstíny: 7 přírodních odstínů, obsahují avokádový olej, zvyšují intenzitu barvy a oživují již barvené vlasy, neutralizují a redukují žluté podtóny blond vlasů.
Výrazné odstíny: 4 výrazné, syté odstíny Blue, Mint, Pink a Red obsahují arganový olej a umožňují úplnou změnu vzhledu.

Jedinečné vlastnosti:
- semi-permanentní barvící maska na vlasy
- obsahuje vitamin E a přírodní oleje
- intenzivní hydratace a výživa
- 7 přírodních odstínů, které zvyšují intenzitu a oživují barvu
- 4 výrazné, syté odstíny pro úplnou změnu barvy
- dodává vlasům zářivý lesk a hebkost
- nepoškozuje vlasy a vydrží až 6 umytí
- bez obsahu silikonů a se složením vhodné i pro vegany
- vhodné pro zesvětlené, barvené i přírodní vlasy

Použití:
Umyjte vlasy šamponem Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo a následně vlasy lehce vysušte ručníkem. Nasaďte si na ruce ochranné rukavice a nanášejte masku Wella Professionals Color Fresh Mask na část vlasů, kterou chcete natónovat. Pokud masku nanášíte na celou délku vlasů, naneste masku nejdříve k hlavě ke kořínkům a poté i do délek a konců. Při aplikaci vlasy pročesávejte hřebenem, aby maska rovnoměrně nabarvila celou délku vlasů. Nechte působit 5-10 minut podle žádané intenzity barvy. V průběhu doby působení masky, vlasy pročesávejte hřebenem, poté masku důkladně z vlasů vypláchněte. Po masce již nemusíte aplikovat kondicionér.

Upozornění:
1. Při nanášení masky používejte ochranné rukavice
2. Při vysušování vlasů ručníkem zvolte černý ručník nebo ručník ve stejné barvě masky. Barevné pigmenty v masce jej mohou obarvit
3. Abyste předešli případnému zabarvení, položte večer na polštář ručník. Případné zbarvení se projeví pouze po přímé aplikaci masky, jakmile se vlasy jednou umyjí, už se s případným zabarvením nesetkáte.