BES Silkat R5 Repair Oil Therapy 100ml - opravný olej na rozdvojené konečky

BES Silkat R5 Repair Oil Therapy 100ml - opravný olej na rozdvojené konečky
653 
Dostupnost:
Skladem
30.5. u Vás
ks
Výrobce:BES

BES PROFESSIONAL - Silkat R5 Repair Oil Therapy Reconstructive Treatment 100ml

Opravný olej na rozdvojené konečky vlasů s arganovým a makadamiovým olejem. Multifunkční olej pro stresované a zvlněné vlasy s rozdvojenými konečky. Chrání pokožku a svrchní vrstvu vlasů před vlivy prostředí a atmosférickými vlivy a opravuje je. Izoluje vlas před přímým teplem (fén, žehlička, atd.).

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Naneste na poškozené nebo choulostivé části vlasů, a to před sušením a po něm. Ideální je jako izolant při použití nástrojů pro dosažení extrémních efektů (žehličky na vlasy, kulmy, atd.). Vynikající v kombinaci s odbarvovacími nebo ultra zesvětlujícími přípravky a v případě stresovaných, suchých a lámavých vlasů. Můžete používat každý den k opravě, izolování a vyplnění dvojitých konečků.

Rekonstrukční řada Bes Repair

LINEA SILKAT REPAIR - rekonstrukční ošetření pro vlasy roztřepené, poškozené, porézní a vysoce dehydrované. SILKAT REPAIR - nabízí vlasovému stylistovi a jeho klientům řadu 6 výrobků vyvinutých právě pro rekonstrukci vlasů. Pokud je struktura vlasu oslabená a vlas v důsledku chemického ošetření (barvení, melírování, odbarvení, trvalá a vyhlazení) nebo v důsledku mechanického narušení (hřeben a kartáč) nebo jiných atmosférických vlivů (slunce, smog a chlor) ztrácí lesk, pružnost a odolnost, je nutné použít účinné přípravky, které dokážou vlasové vlákno rekonstruovat.

Účinnost rekontrukce

Každý člověk, který se rád stará o své vlasy, by měl pravidelně provádět rekonstrukční kúru, neboť ta pomáhá udržovat jejich vzhled stále mladý a pěstěný, od kořínku až po konečky. Rekonstrukce využívá opravných schopností keratinu, vitamínu E, alfa hydroxykyselin, arganového oleje a makadamového oleje a vrací struktuře vlasu objem, lesk a pružnost, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

Rekonstrukce, která opravuje a vyplňuje

SILKAT REPAIR a jeho produkty, to je řada pro intenzivní rekonstrukci vlasů, která působí ve svrchní vrstvě vlasu, posiluje vlasové vlákno a zajišťuje optimální hladinu keratinu