Garance vrácení zboží:

Zboží můžete bez udání do 14 dnů vrátit.

 

Běžně se stává, že v důsledku například špatného výběru Vám prádlo nesedí, nebo výrobek nevyhovuje. I na toto pamatujeme a zboží můžete vrátit. Stačí vyplnit zpětný formulář, který nám  po vyplnění můžete zaslat společně s výrobkem. My Vám zašleme peníze zpět na Váš účet.

Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč:

Pokud hodnota nakupovaných položek přesáhne částku 500 Kč, automaticky již neplatíte poštovné ani balné u vybraných způsobu doručení ( PPL parcel shop, Balíkovna, Zásilkovna). Navíc, pokud nakoupíte některý z produktů, který je označen příznakem „Poštovné zdarma“, pak neplatíte balné a dopravné u žádného z našich smluvních dopravců. Jistě je výhodou, že u nás můžete nakoupit z více jak 50000 produktů z různých oborových kategorií do jednoho košíku a tím platíte pouze jedno poštovné, nebo díky výši objednávky máte poštovné zcela zdarma.
 

Více než 500 000 spokojených zákazníků:

O naše zákazníky se snažíme co nejprecizněji pečovat. Základem je dobrá komunikace se zákazníkem a jeho dobrá informovanost o stavu jeho objednávky. K tomuto využíváme jak automatických informačních systémů, tak přímou komunikaci s naším operátorem po telefonu, nebo některým z jiných elektronických kanálů jako např. email, nebo Facebook. Samozřejmostí je využívání zasílání emailu s číslem balíku a možností jeho sledování na internetu u našich dopravců či zaslání informačních SMS.

Registrovaný zákazník navíc může plně využívat sledování stavu své objednávky v našem systému a naskladnění jednotlivých položek objednávky. Pravidelně těmto zákazníkům také zasíláme informace o akčních cenách produktů, novinkách a slevách. K dnešnímu dni máme již téměř 500 000 zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací. Této důvěry si vážíme a stále se snažíme naše služby zlepšovat.

Nákup za nejnižší možné ceny:

Je nám jasné, že pro zákazníka je cena kupovaného výrobku velmi důležitá. Pro vaši spokojenost se tedy stále snažíme od výrobců a našich dodavatelů nasmlouvat co nejnižší možné ceny. To se nám daří zejména díky velkým množstevním slevám, které máme díky vysokým obratům. U zboží, které nakupujeme u výrobců v zahraničí, stále aktualizujeme ceny dle aktuálního kurzu tak, abychom u něho zajistili co nejnižší cenu. Ta se taky ihned promítne na našem e-shopu.