Dámská máslová souprava s oversize mikinou a širokými kalhotami světle růžová + žlutá
Kód: KE-ART22375-39183-UDetailní popis produktu
Mikina s volným střihem krásně padne na postavu a zajišťuje plné pohodlí po celý den. Kalhoty se širokou nohavicí a elastickým pasem garantují ideální přizpůsobení a komfort při nošení. Boční kontrastní vsadky opticky zeštíhlují postavu a dodávají soupravě moderní vzhled. Komplet se skvěle hodí jak na každodenní nošení, tak na výlety nebo setkání s přáteli. Italská výroba je zárukou kvality a pečlivého zpracování.
Velikost je univerzální a bude vhodná pro dámy velikosti S, M nebo L. (Prsa od 120 cm do 130 cm)
Vlastnosti produktu:
- Dvoudílná souprava: mikina + kalhoty
- Oversize mikina s krátkým rukávem
- Kulatý výstřih
- Módní aplikace vpředu
- Kalhoty s širokou nohavicí
- Elastická guma v pase
- Kontrastní panely po stranách
- Měkký, elastický materiál typu 'masełko'
- Sportovní / casual styl
- Italská výroba
Mikina:
Rozměry měřené na plocho +/- 1 cm
Pro získání rozměru obvodu šířku násobíme dvěma
- Šířka pod pažemi: 60 cm / po natažení: 65 cm (Prsa od 120 cm do 130 cm)
- Celková délka: 65 cm
Rozměry měřené na plocho +/- 1 cm
Pro získání rozměru obvodu šířku násobíme dvěma
- Šířka v pase: 34 cm / po natažení: 45 cm (Obvod: od 68 cm do 90 cm)
- Šířka v bocích: 50 cm
- Délka nohavice od rozkroku: 81 cm
- Celková délka: 110 cm
- 50% Polyester
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské teplákové soupravy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Délka halenky: | 65 cm |
| Šířka podpaží: | 65 cm |
| Šířka v pase: | 45 cm |
| Celková délka kalhot: | 110 cm |
| Délka od rozkroku: | 81 cm |
| Šířka boků: | 50 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




