Dámská souprava 24899-1
Kód: KE-24899-1-40507-U KE-24899-1-40510-U KE-24899-1-40515-U KE-24899-1-40514-U KE-24899-1-40509-U KE-24899-1-40508-U KE-24899-1-40511-U KE-24899-1-40513-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Jemný, mírně elastický materiál s převahou viskózy zajišťuje, že set skvěle padne na postavu a poskytuje komfort nošení po celý den. Mikina má klasický střih s kulatým výstřihem, kalhoty mají elastický pas se šňůrkou a volné nohavice, které zajišťují volnost pohybu.
Velikost je univerzální a vyhovuje ženám nosícím velikost S, M nebo L.
Vlastnosti produktu:
Střih mikiny: volná, s kulatým výstřihem a spadlým ramenním švem
Střih kalhot: široké nohavice, elastický pas se šňůrkou
Styl: casual, ideální na každý den
Pohodlný, měkký materiál s přídavkem elastanu
Výroba v Itálii
Složení materiálu:
50% Polyester,
45% Viskóza,
5% Elastan.
Rozměry:
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání rozměru obvodu, šířku násobíme 2
Mikina:
Šířka pod pažemi: 59 cm (Hrudník: 118 cm)
Celková délka: 68 cm
Délka rukávu od paže: 35 cm
Kalhoty:
Šířka v pase: 36 cm/po natáhnutí: 52 cm (Obvod od 72 cm do 104 cm)
Celková délka: 103 cm
Šířka nohavice od rozkroku: 74 cm
Šířka v bocích: 54 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské teplákové soupravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302033703 |
| Šířka podpaží: | 59 cm |
| Délka halenky: | 68 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 35 cm |
| Délka od rozkroku: | 74 cm |
| Celková délka kalhot: | 103 cm |
| Šířka boků: | 54 cm |
| Šířka v pase: | 36 cm |
| Nový: | Nový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




