Dámská souprava 9254
Kód: KE-9254-19903-U KE-9254-19901-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Představujeme vám sadu halenky a sukně. Halenka a sukně wze vzdušné, příjemné tkaniny. Nepostradatelné pro horké dny. Sukně s volánky. Sada je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a vyhovuje dámám, které nosí velikost S, M nebo L.
Složení:
- 100% bavlna,
Rozměry halenky:
- Šířka v podpaží: 40 cm
- Celková délka: 39 cm
- Délka rukávu od podpaží: 42 cm
- Délka rukávu od ramene: délka: 57 cm
Rozměry sukně:
- Šířka pasu: 28 cm/po natažení: 39 cm
- Celková délka: 42 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Halenky s dlouhým rukávem |
|---|---|
| EAN: | 5907302607683 |
| Délka blůzy: | 39 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 42 cm |
| Délka rukávu od ramene: | 57 cm |
| Délka sukně: | 42 cm |
| Šířka podpaží: | 40 cm |
| Šířka v pase: | 28 cm |
AKCE RUTE40 ?*G_RUTE40:40:CZK:P:f!2026-03-11-16:38,2026-04-14-00:00
1 924 Kč
+ další
AKCE RUTE40 ?*G_RUTE40:40:CZK:P:f!2026-03-11-16:38,2026-04-14-00:00
1 012 Kč
+ další
- Černá
- Růžová
- Béžová
- Modrá
- Smetanová
- Modrá - tmavě
- Červená
- Šedá
- Zelená
- Fialová
- Bordó
- Hnědá
- Růžová - tmavě
- Růžová - světle
- Zelená - tmavě
- Zelená - světle
+ další
- Bílá
- Černá
- Tělová
- Růžová
- Modrá
- Smetanová
- Červená
- Fialová
- Hnědá
- Šedá - tmavě
- Béžová - tmavě
- Tyrkysová
- Zelená - tmavě
+ další
AKCE RUTE40 ?*G_RUTE40:40:CZK:P:f!2026-03-11-16:38,2026-04-14-00:00
1 392 Kč
+ další
AKCE RUTE40 ?*G_RUTE40:40:CZK:P:f!2026-03-11-16:38,2026-04-14-00:00
1 139 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




