Dámská souprava AR0580
Kód: KE-AR0580-40447-U KE-AR0580-40450-U KE-AR0580-40446-U KE-AR0580-40448-U KE-AR0580-40449-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Mikina volného střihu má rukávy s ozdobnými lampasy, které celku dodávají moderní charakter. Kalhoty s elastickým pasem a bočními lampasy opticky zeštíhlují nohy. Komplet se skvěle hodí na běžné nošení, na procházku, nákupy nebo na cesty.
>Díky svým rozměrům bude vhodný pro dámy nosící velikosti od S do XL.
Vlastnosti produktu:
Sada: mikina + kalhoty
Střih mikiny: volný, komfortní
Rukáv: 3/4 s lampasy
Kalhoty: elastický pas, rovná nohavice s lampasem
Materiál: masełkový, měkký a elastický
Styl: sportovní, casual
Italská výroba
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu šířku vynásobte 2
Rozměry mikiny:
Šířka pod podpaží: 64 cm / po natažení: 68 cm (Obvod hrudníku přibližně 128 až 136 cm)
Celková délka: vpředu 64 cm
Rozměry kalhot:
Šířka v pasu: 35 cm / po natažení: 50 cm (Obvod od 70 cm do 100 cm)
Šířka v bocích: 59 cm
Celková délka: 97 cm
Délka nohavice od rozkroku: 63 cm
Složení materiálu:
95 % viskóza
5 % elastan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské teplákové soupravy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Délka halenky: | 64 cm |
| Šířka podpaží: | 64 cm |
| Šířka v pase: | 35 cm |
| Celková délka kalhot: | 97 cm |
| Délka od rozkroku: | 63 cm |
| Šířka boků: | 59 cm |
| Nový: | Nový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




