Dámská souprava máslová mikina s kapucí a volné kalhoty se šňůrkou cukrově růžová
Kód: KE-7932-39049-U KE-7932-39048-U KE-7932-39050-U KE-7932-39055-U KE-7932-39052-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dámská mikina má volnější střih, který zajišťuje volnost pohybu a pohodlí při nošení. Kapuce s nastavitelnými šňůrkami jí dodává sportovní charakter, a krátký rukáv způsobuje, že komplet se skvěle hodí do teplejších dnů nebo jako součást vrstvení. Kalhoty s širokou nohavicí se krásně přizpůsobují postavě a opticky ji prodlužují. Elastický pas s vázáním umožňuje dokonalé přizpůsobení postavě.
Díky vysokému obsahu viskózy je komplet měkký, prodyšný a příjemný k pokožce. Přídavek elastanu způsobuje, že materiál se jemně roztahuje, což zajišťuje ještě větší pohodlí při nošení. Je to univerzální dámský komplet, který spojuje pohodlí a módní styl.
Díky svým rozměrům bude vhodný pro ženy nosící velikosti od S do L. (Poprsí cca 112 cm)
Vlastnosti produktu:
- Střih mikiny: volný, komfortní
- Rukáv: dlouhý s lampasem
- Střih kalhot: volný s pružným lemem u nohavice
- Pas: elastická guma v pase
- Materiál: měkký, elastický, máslový na dotek
- Styl: sportovní, casual
- Italská výroba
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu vynásobte šířku dvěmaMikiny:
- Šířka pod podpažemi: 56 cm (Poprsí cca 112 cm)
- Celková délka: 58 cm
- Šířka v pase: 34 cm / po natažení: 50 cm (Obvod: od 68 cm do 100 cm)
- Šířka v bocích: 56 cm
- Celková délka: 100 cm
- Délka nohavice od rozkroku: 67 cm
- 95% viskóza,
- 5% elastan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské teplákové soupravy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Délka halenky: | 58 cm |
| Šířka podpaží: | 56 cm |
| Šířka v pase: | 34 cm |
| Celková délka kalhot: | 100 cm |
| Délka od rozkroku: | 67 cm |
| Šířka boků: | 56 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




