Dámské bavlněné šaty Plus Size s ohrnutým rukávem a kapsami
Kód: KE-ART21159-38265-U KE-ART21159-38263-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302030221 |
| Celková délka: | 107 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 33 cm |
| Šířka podpaží: | 33 cm |
| Šířka boků: | 75 cm |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
| Nový: | Nový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




