Dámské maxi květované šaty na ramínkách s vázáním na zádech cukrově růžová
Kód: KE-ART21982-1-39820-U KE-ART21982-1-39788-U KE-ART21982-1-39821-U KE-ART21982-1-39822-U KE-ART21982-1-39819-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Nádherné dámské maxi šaty s romantickým charakterem jsou ideální volbou na léto, dovolenou i výjimečné příležitosti. Model na tenkých ramínkách krásně zvýrazňuje ramena a dekolt, přiléhavý vršek zdůrazňuje postavu a zajišťuje ženský a elegantní vzhled. Jemný květinový vzor dodává celému outfitu lehkost a svěžest.
Šaty vynikají efektním zavazováním na zádech, které nejen přitahuje pozornost, ale také umožňuje lepší přizpůsobení postavě. Maxi délka jim dodává vzdušnost a zajišťuje, že se skvěle hodí jak na každodenní nošení, tak na speciální příležitosti – oslavy, procházky nebo letní výlety.
Lehký a příjemný na dotek materiál zaručuje komfort při nošení i v horkých dnech.
Velikost je univerzální a bude vhodná pro dámy ve velikosti S, M nebo L. (Obvod hrudníku cca 88 cm)
Vlastnosti produktu:
- maxi délka, vzdušný střih
- tenká ramínka zvýrazňující ramena
- efektní zavazování na zádech
- přiléhavý vršek a rozšířený spodní díl
- módní květinový vzor
- elastický pas pro lepší přizpůsobení
- lehký a prodyšný materiál
- Italská výroba
Rozměry:
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu vynásobte šířku dvěma
- Šířka pod pažemi: 44 cm (Obvod hrudníku cca 88 cm)
- Šířka v pase: 31 cm/po natažení: 41 cm
- Celková délka: 147 cm
- Šířka v bocích: 60 cm
Složení materiálu:
- 95% polyester,
- 5% elastan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Letní šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302828491 |
| Celková délka: | 147 cm |
| Délka rukávů: | Krátké |
| Šířka podpaží: | 44 cm |
| Nový: | Nový |
| Šířka boků: | 60 cm |
| Šířka pasu: | 31 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




