Dámské šaty 1027M - výprodej
Kód: 172808/BEZDetailní popis produktu
Před čištěním oblečení si vždy přečtěte pokyny pro praní na vnitřní etiketě.
- Praní při maximální teplotě 30°C,
- žehlit při maximální teplotě 110°C,
- Nelze bělit a chlorovat,
- Nesušte v sušičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Celková délka: | 116 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 48 cm |
| Šířka podpaží: | 48 cm |
| Délka rukávů: | Krátké |
| Nový: | Nový |
| Šířka boků: | 77 cm |
| Šířka pasu: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




