Dámské šaty Plus Size 2228
Kód: KE-2228-36828-U KE-2228-36830-U KE-2228-36826-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Letní šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302615473 |
| Celková délka: | 128 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 48 cm |
| Šířka podpaží: | 48 cm |
| Šířka boků: | 75 cm |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
| Nový: | Nový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




