Dámské šaty Plus Size ART22229
Kód: KE-ART22229-38712-UDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Letní šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302310996 |
| Celková délka: | 114 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 36 cm |
| Šířka podpaží: | 58 cm |
| Šířka boků: | 75 cm |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
| Nový: | Nový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




