Dámské šaty plus size z viskózy s kapsami a krátkým rukávem fango
Kód: KE-22044-40222-U KE-22044-40217-U KE-22044-40220-U KE-22044-40218-U KE-22044-40219-U KE-22044-40226-U KE-22044-40209-U KE-22044-40225-U KE-22044-40223-U KE-22044-40224-U KE-22044-40221-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Komfortní a stylové dámské šaty plus size v volném oversize střihu jsou ideální volbou pro ženy, které oceňují pohodlí a módní, uvolněný vzhled. Díky širokému střihu se šaty krásně přizpůsobí postavě, neomezují pohyb a zajišťují maximální komfort při nošení po celý den. Jsou skvělou volbou jak na každý den, tak na méně formální příležitosti.
Model má krátký rukáv a klasický kulatý výstřih, což z něj činí velmi univerzální kousek do šatníku. Další předností jsou praktické kapsy po stranách, které dodávají šatům funkčnost a zdůrazňují jejich casual charakter. Lehký materiál zajišťuje prodyšnost a příjemný pocit na pokožce, díky čemuž se šaty skvěle hodí do teplejších dnů.
Vyrobená ze 100% viskózy zaručuje vysokou kvalitu a komfort nošení. Italská výroba je synonymem pečlivého provedení a módního designu. Minimalistický styl šatů umožňuje mnoho možností stylizace – lze je nosit jak se sportovní obuví, tak s elegantnějšími doplňky.
Model dedikovaný dámám nosícím velikosti Plus Size – doporučené XXL, XXXL a větší. (Prsa cca 130 cm)
Vlastnosti produktu:
- Střih oversize (plus size)
- Krátký rukáv
- Kulatý výstřih
- Kapsy po stranách
- Lehký, prodyšný materiál
- Vysoký komfort nošení
- Univerzální styl na každý den
- Italská výroba
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu vynásobte šířku dvěma
Složení materiálu:
- 100% viskóza
Rozměry:
- Šířka pod pažemi: 65 cm (Obvod hrudníku cca 130 cm)
- Šířka v bocích: 93 cm
- Celková délka: 112 cm
- Délka rukávu od podpaží : 25 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Letní šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302823472 |
| Délka rukávu od podpaží: | 25 cm |
| Šířka podpaží: | 65 cm |
| Celková délka: | 112 cm |
| Šířka boků: | 93 cm |
| Délka rukávů: | Krátké |
| Nový: | Nový |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




