Dámské tričko Plus Size ART26022-1
Kód: KE-ART26022-1-37011-U KE-ART26022-1-37010-U KE-ART26022-1-37009-U KE-ART26022-1-37012-U KE-ART26022-1-37005-U KE-ART26022-1-37013-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Hledáte pohodlnou a zároveň stylovou blůzu, která se hodí jak na denní nošení, tak do volnějších stylizací? Tato dámská oversize blůza je ideální volba! Ušita z vysoce kvalitní bavlny zaručuje komfort nošení po celý den. Její volný střih se skvěle přizpůsobí postavě a zakryje případné nedostatky, zatímco jemně prodloužený zadní díl dodává moderní charakter.
Dekorativní lampasy v módním leopardím vzoru jemně podtrhují boční linie blůzy a vnášejí trochu divokého stylu. Otočitelné rukávy umožňují nošení na dva způsoby – klasicky nebo uvolněně. Ideální k džínům, legínám nebo sukni – skvělý návrh do práce, na procházku nebo setkání s přáteli.
Díky velmi širokému střihu je blůza vhodná od XL do 4XL. (Prsa: do 140 cm)
Vlastnosti produktu:
Střih: oversize, volný
Materiál: 100% bavlna – měkká a prodyšná
- Styl: každodenní, casual, s nádechem městské uvolněnosti
Rukáv: délka 3/4 s možností ohrnutí
- Detaily: dekorativní lampasy v leopardím vzoru po stranách
Komfort nošení a volnost pohybu
Bez zapínání – přes hlavu
Italská výroba
Rozměry:
Rozměry měřené v klidu +/- 1 cm
- Šířka pod paží: 70 cm (Prsa: do 140 cm)
- Celková délka přední: 68 cm/zadní: 80 cm
- Délka rukávu od paže: 36 cm
Složení materiálu:
100% Bavlna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámská trička s dlouhým rukávem |
|---|---|
| EAN: | 5907302614490 |
| Celková délka: | 68 cm |
| Šířka podpaží: | 70 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 36 cm |
| Délka rukávů: | Long |
| Nový: | Nový |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




