Dámské viskózové kalhoty s elastickým pasem žluté
Kód: KE-3069-37951-U KE-3069-37956-U KE-3069-37950-U KE-3069-37954-U KE-3069-37952-U KE-3069-37955-U KE-3069-37953-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pokud hledáte pohodlné a stylové kalhoty na každý den nebo na dovolenou, tyto dámské palazzo kalhoty jsou trefou do černého! Vyrobené ze 100% lehké, vzdušné viskózy poskytují nejen komfort při nošení, ale také krásně padnou na postavu. Široké nohavice a rozšířený střih dodávají každému pohybu lehkost a eleganci a elastický pas se skvěle přizpůsobí pasu. Ideální na procházku, nákupy i na pláž – stačí přidat jednoduchý top a je to! Univerzální model, který by neměl chybět ve vašem šatníku. Velikost je univerzální a hodí se pro ženy velikosti S, M nebo L.
Vlastnosti produktu:
- Střih: volné palazzo kalhoty
- Materiál: měkká, lehká viskóza
- Pohodlí: elastický pas, vzdušný materiál
- Funkčnost: snadno kombinovatelné, na různé příležitosti
- Další detaily: efektní řasení v pase
- Vyrobeno v Itálii
Složení materiálu:
- 100% viskóza
Rozměry uvedené níže jsou měřeny naplocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu vynásobte šířku dvěma
Rozměry:
- Šířka v pase: 30 cm (po natažení: 50 cm)
- Šířka v bocích: 61 cm
- Celková délka: 95 cm
- Délka od rozkroku: 61 cm
- Šířka nohavice: 42 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské elegantní kalhoty |
|---|---|
| EAN: | 5907302028976 |
| Celková délka: | 95 cm |
| Délka od rozkroku: | 61 cm |
| Nový: | Nový |
| Šířka nohy: | 42 cm |
| Šířka boků: | 61 cm |
| Šířka v pase: | 30 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




