Dámský bavlněný komplet: halenka s krátkým rukávem a teplákové kalhoty fuchsiová
Kód: KE-AR0537-40181-U KE-AR0537-40187-U KE-AR0537-40184-U KE-AR0537-40183-U KE-AR0537-40185-U KE-AR0537-40180-U KE-AR0537-40182-U KE-AR0537-40138-U KE-AR0537-40186-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dámská souprava tričko s krátkým rukávem a teplákové kalhoty je ideální nabídka pro ženy, které si cení pohodlí a módního sportovního stylu. Vyrobená z vysoce kvalitní bavlny s příměsí elastanu zajišťuje vynikající prodyšnost a pohodlí při nošení po celý den. Tričko volnějšího střihu a s krátkým rukávem se skvěle přizpůsobí postavě, zaručuje volnost pohybu a casual vzhled. Kalhoty mají elastický pas s možností přizpůsobení, takže se dokonale přizpůsobí postavě. Navíc zúžené nohavice zakončené pružným lemem dodávají celku moderní charakter. Souprava se výborně hodí jak na každodenní nošení, při procházkách, nákupech, tak i v domácím prostředí. Můžete ji nosit jako komplet nebo kombinovat jednotlivé díly s jiným oblečením a vytvářet různé stylizace. Italská výroba je zárukou kvality a pečlivého provedení. velikosti S, M nebo L.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské teplákové soupravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302824219 |
| Šířka podpaží: | 57 cm |
| Délka halenky: | 60 cm |
| Délka od rozkroku: | 73 cm |
| Celková délka kalhot: | 102 cm |
| Šířka v pase: | 37 cm |
| Šířka boků: | 52 cm |
| Nový: | Nový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




